Місія
Від народження у 2015 році ми зросли у 100 разів, але наша місія досі залишається незмінною.
Ми об'єднуємо освітян і допомагаємо їм зростати

Хто ми
Від народження у 2015 році ми зросли у 100 разів, але наша місія досі залишається незмінною.
Освіта — ключовий чинник утворення суспільства й запорука успішної України. Навчання від педагога до педагога — ефективний спосіб професійного зростання. Лідерки та лідери учительських спільнот відіграють вирішальну роль у зростанні інших освітян та в їхньому рішенні залишатися в професії. А мережі взаємодопомоги є критично важливими шляхами підготовки та професійної сталості педагогів.
Інвестуючи в одного педагога, ми вкладаємо в тисячі людей.
У 2022 році команда EdCamp Ukraine разом із Русланою Орловською, професійною сертифікованою коучкою Міжнародної коучингової федерації (PCC ICF), оновила Теорію змін організації.
Вона описує зв‘язок між певними діями і досягненням результатів, пояснює необхідність використання тих чи інших стратегій. Вона покликана змінити образ мислення команди, фокусуючи увагу не тільки на тому, що робиться, а й на тому, що необхідно змінити. Дає можливість побачити прогрес у просуванні до змін, виявити на цьому шляху слабкі зв’язки, надає процесам прозорості.
Наша Теорія змін — це структурована схема, процесний інструмент, візуалізація, упорядкований набір припущень, обґрунтувань та індикаторів.
У ній зазначені місія, візія, результати, система оцінювання, стратегії та внесок ГО «ЕдКемп Україна».
Реалізація цих змін стала можливою завдяки підтримці від Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується Pact в Україні (USAID/ENGAGE).
ЗавантажитиДії збігаються зі словами, а говоримо лише правду. Досягаємо максимального результату. У нашій роботі буває чимало дрібниць, та кожен запит однаково важливий.
Пропонуємо допомогу, замість просто критикувати. Можна зробити краще — робимо. Робочий простір — не для дискримінації чи корупції, а для дружби, співпереживання, продуктивності й щастя. Поважаємо особисті кордони і не соромимося власних емоцій.
Ділимося знаннями. Формуємо цілісний образ організації. Приймаємо світ таким, який він є, і намагаємося робити свій внесок.
Залучаємо партнерів і експерток/-ів до навчання команди. Не заважаємо одне одному зростати. Читаємо і цікавимося культурою. Користуємося сучасними інструментами й гаджетами. Ділимося досвідом.
Ми цінуємо рухливість, здорове харчування, сон і вільний час. У роботи є графік, але й часи бувають різні. Іноді треба просто відпустити ситуацію і розслабитися.
Любимо жарти, сміх, роботу, подорожі, музику й смаколики. Цінуємо красу, гармонію і смак. Мріємо й допомагаємо іншим мріяти. Раціонально розподіляємо ресурси. Сміливо розпочинаємо нове й беремося за завдання, які видаються фантастичними. Відпочиваємо разом і окремо. «Креветки»* тільки їмо.
* «Креветки» — це внутрішній жарт і стоп-слово: про бажання все безкінечно вдосконалювати, немовби фаршируючи креветку креветкою, хоча креветки вже й так дуже смачні.
Уся наша повсякденна робота й проєктна діяльність мають відповідати цим цінностям.
А ще результати нашої роботи є наслідком радості, задоволення й розвитку, які отримуємо в процесі. Ми не можемо передбачити кожен результат, але точно можемо робити шлях приємним і продуктивним.
Цінний не тільки результат, а й власне шлях до нього