Зробіть свій унесок в розвиток спільноти!
UA

Розсилка

Учительство, об’єднуймося!

Долучайтеся до спільноти EdCamp Ukraine та зростайте разом із нами.

Кожен лист — це:

 • можливості для професійного та особистісного зростання;
 • нові ініціативи і програми підвищення кваліфікації;
 • статті й інтерв’ю ПРО і ДЛЯ українського вчительства.
img img

Результати пошуку за запитом:

Котик

За Вашим запитом “ Котик ” немає результатів. Спробуйте уточнити Ваш запит і спробувати знову.

3 червня 2024 р.

Анонс року — Національний EdCamp ТОЧКА СТІЙКОСТІ-2024

У цьому листі: анонс та форма реєстрації на участь у Національному EdCamp Точка стійкості 2024, деталі концепції та програми події.

3 травня 2024 р.

Це сталося! Презентація ПОВІР та перших результатів ДоСЕН відбулася

У цьому листі: тло для робочого столу на травень, перші результати ДоСЕН-2023, інформація про освітню платформу «ПОВІР» і згадки в медіях про онлайн-презентацію результатів міжнародного дослідження та національної освітньої платформи «ПОВІР».

30 квітня 2024 р.

Презентація результатів ДоСЕН і платформи «ПОВІР»

У цьому листі: запрошення на онлайн-презентацію від EdCamp Ukraine і партнерського кола щодо результатів міжнародного дослідження та національної освітньої платформи «ПОВІР».

17 квітня 2024 р.

Запрошуємо трансформувати Ваш заклад освіти разом із HP Idea

У цьому листі: запрошення шкільних команд на програму підвищення кваліфікації «Трансформація цифрової педагогіки» від HP Idea та усі деталі про Толоку стійкості #2/2024 з Еліс Корнґолд.

10 квітня 2024 р.

Активності для спільноти у квітні

У цьому листі: інформація про сертифікацію за проходження онлайн-курсу «Розкриваємо свій потенціал», 2—4 серії міні-серіалу про проєкт «Змінитися за 7 місяців», старт реєстрації на Толоку стійкості #2/2024 і підвищення кваліфікації «Трансформація цифрової педагогіки» від HP Idea.

18 березня 2024 р.

Оберіть своє місце на хвилі

У цьому листі: тло для робочого столу на квітень, графік регіональних (не)конференцій, інформація про сертифікацію за проходження онлайн-курсу «Розкриваємо свій потенціал» і перша серія міні-серіалу про проєкт «Змінитися за 7 місяців».

27 лютого 2024 р.

Вау-можливості для вау-вчительства

У цьому листі: тло для робочого столу на березень, анонс набору до першої тренерської когорти за програмою «Аси інтернету», графік регіональних (не)конференцій і крута можливість для людей, які хочуть творити позитивне майбутнє для себе, але при цьому відчувають обмеження в сьогоденні гнівом, жалем, сумом, розчаруванням — онлайн-курс «Розкриваємо свій потенціал».

20 лютого 2024 р.

Час обирати

У цьому листі: новини від EdCamp Ukraine та партнерського кола, покликання на запис Толоки Стійкості # 1/2024 з Катірі Макрей і наснажливу історію успіху Яни Петльованої на нашому YouTube-каналі.

5 лютого 2024 р.

Шість можливостей для освітян у лютому

У цьому листі: запрошення на Толоку Стійкості # 1/2024 та деталі про новий сезон EdCamp-академії — теми пʼятьох свіженьких програм підвищення кваліфікації та сторінки можливостей на EdWay.

26 січня 2024 р.

Остання хвиля програми СЕЕН

У цьому листі: тло для робочого столу на лютий, запрошення на навчання за програмою підвищення кваліфікації «Знайомство з СЕЕН» й інформація про курс інструкторів з навчання ризикам, пов'язаним із вибухонебезпечними предметами.

8 грудня 2023 р.

Запрошуємо на День народження EdCamp'y

У цьому листі: запрошення на святкову онлайн-толоку «Секрети стійкості або EdCampʼy — 8 років» і на презентаційний вебінар «Квест-курс "Освіта без дискримінації"», посібник «STEM-освіта в початковій школі: від навчальної моделі до реального уроку» та новини від EdCamp'у.

22 листопада 2023 р.

Новинка! Порадник для змін у закладі освіти

Цей лист спонукатиме Вас викроїти трохи часу в щільному графіку і... почитати. Бо те, що ми підготували, того варте :) Цього разу команда EdCamp Ukraine попрацювала над тим, щоб поповнити Ваш читацький щоденник: це і стаття про «мʼяку кімнату» в закладах освіти, й історія про масштабування СЕЕН в Україні, і поради для від експертки Кетрін Кьостер про розуміння себе, і (справжня родзинка!) посібник «Провідник змін» для закладів освіти. Тому швиденько поповнюйте свій лист для читання! Але перед цим оберіть новеньке тло на грудень.

Можливо, нам потрібно подумати над книжковим клубом для освітян? Що скажете?

3 листопада 2023 р.

Проведіть День Гідності у своєму закладі освіти

Ми щасливі знову запросити адміністрацію шкіл і закладів вищої освіти, педагогів, волонтерів і волонтерок, – які вже долучалися до цієї унікальної ініціативи, і які ще не мають такого досвіду, – до участі.

Запрошуємо проаналізувати з учнівством і студентством гідність у часи війни: нашу єдність, нашу увагу одне до одного, нашу здатність боротися і працювати заради Перемоги України, перемоги нашого народу, перемоги гідності. А ми надамо вам усі необхідні матеріали для такої зустрічі!

31 жовтня 2023 р.

Що нового для Вас підготував EdCamp Ukraine?

Вітання, любі читачі і читачки! Через кілька днів уже потрібно перегорнути календар, а ми ще досі не надіслали Вам новеньке тло на робочий стіл. Проте воно вже тут, у цьому листі.

А ще лист містить запрошення на традиційну і улюблену подію усієї спільноти EdCamp Ukraine — орієнтаційний вебінар до Всесвітнього Дня Гідності. Це буде неймовірна подія! Виділіть кілька хвилин і подивіться, які чудові новини принесла Вам біла ворона на своєму хвостику 😉

30 вересня 2023 р.

Нові актуальні можливості для освітян

Усім привіт! Давно не читалися :) Ми мали дуже активний вересень, поїздили Україною, бачили багато сміливих очей українського вчительства, яке попри все несе добро та піклуванням дітям. І ці очі нам дають потужний стимул працювати ще більше і ще краще.

Тому сьогодні новин принесли вам, як-то кажуть «до вибору, до кольору», — усіляких :) І всі дуже цікаві! А ще новеньке тло для ваших робочих екранів, куди ж без нього.

5 вересня 2023 р.

Новий навчальний рік — нова хвиля міні-EdCampʼів

Ура! Стартуємо нову хвилю регіональних (не)конференцій. Запрошуємо Вас узяти участь у конкурсі на проведення регіональної події для освітян, батьківства, учнівства. Заявку просимо подавати всіх, хто, як і ми, вірять в освіту, працюють заради перемоги і підставляють надійне плече опори.

Ми надамо максимальну підтримку й усі необхідні матеріали для відновлювальної, безпечної і переможної (не)конференції.

24 серпня 2023 р.

Святкові новини у святковий день

Незалежність — те, що ми виборювали століттями і за що стоїмо до сьогодні. Ми платимо величезну ціну за те, щоб жити на своїй землі у своїй країні.

Низький уклін та подяка всім, завдяки кому ми сьогодні маємо можливість вийти командою в зум та обговорити робочі питання, написати цей лист та обійняти тих, хто поруч. І Ви сьогодні подякуйте усім, хто наближають перемогу! А як це можна зробити, розказуємо у цьому листі 😉🇺🇦

8 серпня 2023 р.

Оберемок можливостей у серпні

Ми повернулися з відпустки і відразу до роботи :) У цьому листі Ви знайдете 7 (!) відкритих наборів на різні події. Оце так старт! Але попереду ще більше...

14 липня 2023 р.

Ми ― тут, ми ― з Вами! 💜

У цьому листі: набір учительства до освітньої платформи «ПОВІР», Передзамовлення науково-популярного видання «Якою може бути нова /українська/ школа», нові згадки в медіях та корисні ресурси від Усеукраїнської програми ментального здоров'я за ініціативою Олени Зеленської.

6 червня 2023 р.

Запрошуємо на національну подію EdCamp Воля-2023 💙💛

Цей лист — особливий, адже там ми запрошували учительство на восьму національну подію EdCamp Ukraine!

30 грудня 2022 р.

Можливість для ГО та волонтерських груп

У цьому листі ми запрошували взяти участь у проєкті
«Розвиток потенціалу ОГС та ініціативних груп у регіонах України з високою концентрацією ВПО щодо гендерних питань у гуманітарній діяльності (GiHA)».

29 грудня 2022 р.

Що EdCamp Ukraine хоче сказати наприкінці 2022 року

Лист про те, як EdCamp Ukraine прожив 2022 рік.

16 грудня 2022 р.

Запрошення на Толоку стійкості # 4 та День народження EdCamp Ukraine

У цьому листі запрошення на Толоку стійкості з Елейн Міллер-Керес та День народження EdCamp Ukraine

12 грудня 2022 р.

Світлий промінчик від EdCamp Ukraine

У цьому листі: відкрито реєстрацію на Толоку стійкості з Елейн Міллер-Керес, подкаст «За дужками», презентація календаря можливостей на «EdWay», послання надії від Браяна Джеррарда та нові статті на порталі НУШ від EdCamp Ukraine.

15 листопада 2022 р.

Привіт від EdCamp Ukraine!

У цьому листі: відкрито реєстрацію на Толоку стійкості з Айлін Наомі Раск, постанонс про Усесвітній день гідності, доброчелендж, запрошення на Простір стійкості та нові безкоштовні програми підвищення кваліфікації на «EdWay».

2 листопада 2022 р.

Не пропустіть важливі події цієї осені від EdCamp Ukraine

У цьому листі: набір на другу хвилю майстерок «Знайомство з СЕЕН», запис Толоки стійкості # 2, останні дні реєстрації на вебінар з Усесвітнього дня Гідності, найкращі можливості для освітян на «EdWay» і нові статті від EdCamp Ukraine.

21 жовтня 2022 р.

Дві важливі події від EdCamp Ukraine

У цьому листі: запрошення на Толоку стійкості з Дженін Бернстін та оголошення про початок «Усесвітнього дня гідності» — увосьме в Україні, із фокусом на стійкості у воєнні часи та з адаптацією до онлайну.

17 жовтня 2022 р.

Дайджест осінніх можливостей для вчительства

У цьому листі: відкрито початок реєстрації на Толоку стійкості з Дженін Бернстін, результати благодійної кампанії «Моя війна. Уроки», запрошення на онлайн-майстерки «Знайомство з СЕЕН», у телеграм-канал «Дорослі в ресурсі заради дітей».

19 вересня 2022 р

Толока стійкості повертається, і ще дещо…

У цьому листі: довгоочікуване повернення Толок стійкості, і перша — з Ребеккою Ролланд, запрошення на програму підвищення кваліфікації з протимінної безпеки та Простір стійкості, а ще ініціативи від партнерських організацій «Учитель іде в ЗСУ» і Creative Women Publishing.

7 вересня 2022 р.

Стійкий вересень з EdCamp Ukraine

У цьому листі: запрошення на онлайн-майстерки «Знайомство з СЕЕН», Толоку стійкості з Ребеккою Ролланд, старт нової хвилі безкоштовних програм підвищення кваліфікації, а ще ініціативи від партнерських організацій «Учитель іде в ЗСУ» й Освіторія.

16 листопада 2021 р.

Запрошуємо на Національний EdCamp для радості 🤩

Ця унікальна онлайн-подія покликана надати підтримку всім, хто в наші непрості часи, сповнені змін та невизначеності, втрачає радість у житті і має потребу у її відновленні та поверненні.

2 листопада 2021 р.

Посібник «Уроки доброти: ідеї та поради на навчальний рік»

Це видання — універсальний провідник, що допомагає формувати культуру благодійності та зробити добрі справи щоденною звичкою.

2 листопада 2021 р.

Усі навчальні вебінари щодо Національної платформи можливостей професійного розвитку педагогічних працівників «EdWay» 😍

Ми зібрали для вас усі покликання в одному місці, щоб кожна користувацька група змогла знайти й передивитися потрібні записи.

22 жовтня 2021 р.

День Гідності в Україні — усьоме із практиками СЕЕН, фокусом на добрих справах та з адаптацією до онлайну!

Команда EdCamp Ukraine щаслива знову запросити адміністрацію шкіл і закладів вищої освіти, педагогів, волонтерів і волонтерок, – які вже долучалися до цієї унікальної ініціативи, і які ще не мають такого досвіду, – до участі у Всесвітньому Дні Гідності!

Вам також може бути актуально

8 серпня 2023 р.

🌻 Оберемок можливостей у серпні

Ми повернулися з відпустки і відразу до роботи :) У цьому листі Ви знайдете 7 (!) відкритих наборів на різні події. Оце так старт! Але попереду ще більше...

14 липня 2023 р.

Ми ― тут, ми ― з Вами! 💜

У цьому листі: набір учительства до освітньої платформи «ПОВІР», Передзамовлення науково-популярного видання «Якою може бути нова /українська/ школа», нові згадки в медіях та корисні ресурси від Усеукраїнської програми ментального здоров'я за ініціативою Олени Зеленської.

6 червня 2023 р.

🎉 Запрошуємо на національну подію EdCamp Воля-2023 💙💛

Цей лист — особливий, адже там ми запрошували учительство на восьму національну подію EdCamp Ukraine!

25 травня 2023 р.

📬 Огляд новин від EdCamp Ukraine

У цьому листі: новина про розіграш нового мерчу від «EdWay», нові статті й інтервʼю та ініціативи від партнерських організацій The HALO Trust та NEST Academy.

Форма зворотного зв’язку

Залиште свої контактні дані для зв’язку

Ваше ім’я
Телефон
flag
 • flag
  af +93
 • flag
  al +355
 • flag
  dz +213
 • flag
  as +1684
 • flag
  ad +376
 • flag
  ao +244
 • flag
  ai +1264
 • flag
  ag +1268
 • flag
  ar +54
 • flag
  am +374
 • flag
  aw +297
 • flag
  au +61
 • flag
  at +43
 • flag
  az +994
 • flag
  bs +1242
 • flag
  bh +973
 • flag
  bd +880
 • flag
  bb +1246
 • flag
  by +375
 • flag
  be +32
 • flag
  bz +501
 • flag
  bj +229
 • flag
  bm +1441
 • flag
  bt +975
 • flag
  bo +591
 • flag
  ba +387
 • flag
  bw +267
 • flag
  br +55
 • flag
  bn +673
 • flag
  bg +359
 • flag
  bf +226
 • flag
  bi +257
 • flag
  kh +855
 • flag
  cm +237
 • flag
  ca +1
 • flag
  cv +238
 • flag
  ky +1345
 • flag
  cf +236
 • flag
  td +235
 • flag
  cl +56
 • flag
  cn +86
 • flag
  co +57
 • flag
  km +269
 • flag
  cd +243
 • flag
  cg +242
 • flag
  ck +682
 • flag
  cr +506
 • flag
  ci +225
 • flag
  hr +385
 • flag
  cu +53
 • flag
  cy +357
 • flag
  cz +420
 • flag
  dk +45
 • flag
  dj +253
 • flag
  dm +1767
 • flag
  do +1809
 • flag
  ec +593
 • flag
  eg +20
 • flag
  sv +503
 • flag
  gq +240
 • flag
  er +291
 • flag
  ee +372
 • flag
  et +251
 • flag
  fo +298
 • flag
  fj +679
 • flag
  fi +358
 • flag
  fr +33
 • flag
  pf +689
 • flag
  ga +241
 • flag
  gm +220
 • flag
  ge +995
 • flag
  de +49
 • flag
  gh +233
 • flag
  gi +350
 • flag
  gr +30
 • flag
  gl +299
 • flag
  gd +1473
 • flag
  gp +590
 • flag
  gu +1671
 • flag
  gt +502
 • flag
  gg +44
 • flag
  gn +224
 • flag
  gw +245
 • flag
  gy +592
 • flag
  ht +509
 • flag
  hn +504
 • flag
  hk +852
 • flag
  hu +36
 • flag
  is +354
 • flag
  in +91
 • flag
  id +62
 • flag
  ir +98
 • flag
  iq +964
 • flag
  ie +353
 • flag
  im +44
 • flag
  il +972
 • flag
  it +39
 • flag
  jm +1876
 • jp +81
 • flag
  je +44
 • flag
  jo +962
 • flag
  kz +7
 • flag
  ke +254
 • flag
  ki +686
 • flag
  kw +965
 • flag
  kg +996
 • flag
  la +856
 • flag
  lv +371
 • flag
  lb +961
 • flag
  ls +266
 • flag
  lr +231
 • flag
  ly +218
 • flag
  li +423
 • flag
  lt +370
 • flag
  lu +352
 • flag
  mo +853
 • flag
  mk +389
 • flag
  mg +261
 • flag
  mw +265
 • flag
  my +60
 • flag
  mv +960
 • flag
  ml +223
 • flag
  mt +356
 • flag
  mh +692
 • flag
  mq +596
 • flag
  mr +222
 • flag
  mu +230
 • flag
  mx +52
 • flag
  fm +691
 • flag
  md +373
 • flag
  mc +377
 • flag
  mn +976
 • flag
  me +382
 • flag
  ms +1664
 • flag
  ma +212
 • flag
  mz +258
 • flag
  mm +95
 • flag
  na +264
 • flag
  nr +674
 • flag
  np +977
 • flag
  nl +31
 • flag
  nc +687
 • flag
  nz +64
 • flag
  ni +505
 • flag
  ne +227
 • flag
  ng +234
 • flag
  kp +850
 • flag
  no +47
 • flag
  om +968
 • flag
  pk +92
 • flag
  pw +680
 • flag
  ps +970
 • flag
  pa +507
 • flag
  pg +675
 • flag
  py +595
 • flag
  pe +51
 • flag
  ph +63
 • flag
  pl +48
 • flag
  pt +351
 • flag
  pr +1787
 • flag
  qa +974
 • flag
  re +262
 • flag
  ro +40
 • flag
  ru +7
 • flag
  rw +250
 • flag
  kn +1869
 • flag
  lc +1758
 • flag
  vc +1784
 • flag
  ws +685
 • flag
  sm +378
 • flag
  st +239
 • flag
  sa +966
 • flag
  sn +221
 • flag
  rs +381
 • flag
  sc +248
 • flag
  sl +232
 • flag
  sg +65
 • flag
  sk +421
 • flag
  si +386
 • flag
  sb +677
 • flag
  so +252
 • flag
  za +27
 • flag
  kr +82
 • flag
  es +34
 • flag
  lk +94
 • flag
  sd +249
 • flag
  sr +597
 • flag
  sz +268
 • flag
  se +46
 • flag
  ch +41
 • flag
  sy +963
 • flag
  tw +886
 • flag
  tj +992
 • flag
  tz +255
 • flag
  th +66
 • flag
  tl +670
 • flag
  tg +228
 • flag
  to +676
 • flag
  tt +1868
 • flag
  tn +216
 • flag
  tr +90
 • flag
  tm +993
 • flag
  tc +1649
 • flag
  tv +688
 • flag
  ug +256
 • flag
  ua +380
 • flag
  ae +971
 • flag
  gb +44
 • flag
  us +1
 • flag
  uy +598
 • flag
  uz +998
 • flag
  vu +678
 • flag
  va +379
 • flag
  ve +58
 • flag
  vn +84
 • flag
  vg +1284
 • flag
  vi +1340
 • flag
  eh +212
 • flag
  ye +967
 • flag
  zm +260
 • flag
  zw +263
Email
Напишіть Ваше запитання