Зробіть свій унесок в розвиток спільноти!
UA
Що робимо

У часи війни

З 24 лютого EdCamp Ukraine розпочала роботу над ініціативами, які покликані підтримати українців і українок.

photo

Ці ініціативи відкрили для нас новий напрям роботи – гуманітарний

Ініціативи

Ми дібрали різні формати, щоб кожен і кожна з вас могли долучатися так, як зручно, і тоді, коли зручно.

photo
img img
photo

Толоки стійкості

Дізнатися більше
photo

Хібукі-школа

Дізнатися більше
photo

Модель Стійкості Спільнот

Дізнатися більше
photo

EdCamp-академія для учнівства, учительства й батьківства

Дізнатися більше
photo

Протимінна безпека

Дізнатися більше
photo

Воєнні лінії розлому. Чи можна зшити?

Дізнатися більше
photo

Програма «Аси інтернету»

Дізнатися більше
photo

Розмовна англійська разом із сервісом «Hallo»

Дізнатися більше
photo

Відкритий простір стійкості

Дізнатися більше
photo

Тематичні експертні матеріали з чутливих тем

Дізнатися більше
photo

Звернення відомих людей до українства

Дізнатися більше
photo

Моя війна. Уроки

Дізнатися більше
photo

EdCamp-табір «Розумне літо»

Дізнатися більше
photo

Змінитися за 7 місяців

Дізнатися більше
photo

Онлайн-курс «Розкриваємо свій потенціал»

Дізнатися більше

Толоки стійкості

Наші Толоки стійкості покликані практикувати стійкість, соціально-емоційне та етичне навчання через фахові виступи запрошених гостей, а також через вправи та ігри.

img

18.05.2023 — Толока стійкості EdCamp Ukraine #2/2023 (2 сезон)

інші толоки стійкості

Гості подій

Сьогодні ми маємо розвивати й розвиватися, пізнавати нове і ділитися знаннями, навчати і навчатися, бути міцними й зміцнювати спільноту для того, щоб будувати вільне та незалежне майбутнє нашої держави. Зміцнити власну стійкість, щоб мати змогу реагувати на події зі співпереживанням до себе, до людей навколо, до країни — завдання No 1 на шляху відновлення України й зцілення суспільства.

На подію ми запрошуємо одну іноземну експертку / одного іноземного експерта, які є визнаними у певній галузі та можуть підсилити українське вчительство у складні часи війни. Учасники й учасниці Толоки мають можливість поставити свої запитання у прямому етері.

В третьому сезоні Толок ми додали до формату дві родзинки: практичні кейси від освітян щодо застосування вправ соціально-емоційного та етичного навчання у закладі освіти та унікальну гру, до якої запрошуємо долучитися кількох охочих із онлайн «зали», щоб відповісти на цікаві (і смішні також) запитання й отримати подаруночки.

За результатами кожної події ми готуємо буклет із найкращими спікерськими ідеями, аудіоподкаст зустрічі, відеонотатник найбільш знакових ідей, а ще — можна отримати сертифікат (якщо ви підтвердите, що підвищили власну кваліфікацію).

Пропонуємо піти разом із нами шляхом формування стійкості!

Про що подія?

Ця подія — насичені дві години з іграми, добрими новинами, експертною лекцією з практиками для зміцнення ментального здоров’я і стійкості, а також рефлексією.

Серед гостей Толок стійкості вже були:

photo

Ребекка Ролланд

photo

Дженін Бернстін

photo

Айлін Наомі Раск

photo

Елейн Міллер-Керес

photo

Тоні Неміа

photo

Олександр Гершанов

photo

Білл Ніколл

photo

Кетрін Кьостер

photo

Карл Мірра

photo

Джордан Енгл

photo

Катірі Макрей

photo

Еліс Корнґолд

photo

Маріус Лука

photo

Буклети з найкращими спікерськими ідеями

Переглянути й завантажити посібники за результатами толок.

photo

Статті за результатами подій

Прочитати статті в національних медіа та педагогічних виданнях.

Результати

Записи всіх попередніх Толок стійкості можна знайти на нашому YouTube каналі, а анонси наступних – у наших соціальних мережах.

Подяка

Ініціатива здійснюється за підтримки федерального уряду Німеччини в межах програми «Громадянська служба миру» Civil Peace Service Ukraine – GIZ ZFD.

photo
img img img

Хібукі-школа

Про терапевтичний метод

Курс, який ми пропонуємо, передбачає навчання універсальним терапевтичним методам роботи з наслідками будь-яких травматичних подій шляхом використання терапевтичного методу «Хібукі-терапія».

Програму «Хібукі-школа: використання терапевтичної іграшки Хібукі у закладах освіти України у воєнні та повоєнні часи і в рамках інтеграції з програмою СЕЕН» ми створили спеціально для українського вчительства.

Передбачається детальне ознайомлення з цим терапевтичним методом допомоги дитині та підлітку у кризовій ситуації, з особливостями використання інтегративної іграшки (як моделі терапії і навчання).

photo

Для кого?

Навчання роботи з іграшкою Хібукі тепер буде доступне не тільки для психологів/-инь, а й для всієї вчительської спільноти.

Заняття з іграшкою Хібукі сприятимуть:

  • укріпленню інклюзивної освіти;
  • розвитку м’яких навичок, зокрема, умінню комунікувати та працювати в команді;
  • навчанню співпереживати собі та іншим, креативності та критичному мисленню.

Останні два пункти повністю відображені у програмі соціально-емоційного та етичного навчання, а моделі поєднання потенціалу цих двох інструментів (СЕЕН і Хібукі-терапії) буде присвячений один з модулів навчання.

photo

Посібник

Цей посібник розроблений з метою ознайомлення педагогічних працівників/-иць, вихователів/-ок закладів освіти, працівників/-иць психологічних служб та адміністрацій закладів із можливостями методу Хібукі-терапії та демонстрації його результативності задля стабілізації дитини під час навчального процесу й зменшення симптомів стресу та травми. Завантажуйте його за покликанням та користуйтеся, друзі!

Завантажити

Посібник з Хібукі-терапії

photo

Інструмент для вчительства

В 2023-му році

400 осіб пройшли онлайн-навчання (січень-лютий 2023 року), відвідали супервізійні зустрічі (лютий-березень 2023 року) та почали впроваджувати метод у своєму закладі освіти.

Подяка

Дякуємо Дафні Шарон, Hibuki Therapy та Amal. Ініціатива відбудеться за сприяння Save the Children in Ukraine та Education Cannot Wait #ECW.

photo
img img img

Модель Стійкості Спільнот

Це навчання з Community Resiliency Model для українських освітян, яке розробили представники й представниці Інституту травмостійкості (США).

Воно створене для досягнення стійкості після переживання травматичних подій, для створення спільнот, інформованих про травму та сфокусованих на стійкості, які можуть допомогти собі та іншим у своїй ширшій соціальній мережі.

Інститут травмостійкості (США)

Приєднатися на сайт
photo
photo

Для чого?

Створене для досягнення стійкості після
переживання травматичних подій

Результати

Фахівцями й фахівчинями Інституту вивчення травми США було проведено серію сертифікованих флагманських онлайн-семінарів для 2-х груп слухачів/-ок. Усього ми залучили до навчання 35 осіб з 10 регіонів країни.

Теоретичні основи МСС

Записи з теоретичним основами про Моделі стійкості спільнот можна знайти в перших зустрічах команди EdCamp Ukraine з експертами й експертками Інституту травмостійкості в рамках Просторів стійкості.

Подяка

Ініціатива реалізується за підтримки Save the Children in Ukraine та Education Cannot Wait #ECW.

photo
img img img

EdCamp-академія для учнівства, учительства й батьківства

Це система регулярних активностей, створена з метою підтримки дорослих і дітей. Учасники й учасниці з педагогічної спільноти долучалися до щоденних ранкових і вечірніх ресурсних онлайн-зустрічей.

Також до активностей увійшли консультативно-підтримувальні онлайн-зустрічі для тих, хто працює з дітьми з інвалідністю (двічі на тиждень), розвивально-розважальні онлайн-активності для дітей і молоді різного віку, телеграм-канал для батьківства з підтримкою, порадами та корисним контентом для дітей.

photo

Про все це ми докладно розповідаємо в телеграм-каналі.

Приєднатися

Обирай активності саме для себе

«Ресурсність і підтримка» (психологічна допомога в умовах воєнного стану) та «Інклюзія не ілюзія» (підтримка вчительства й батьківства України щодо адаптації дітей з особливими освітніми потребами).

Дивитися заняття на YouTube

Мала EdCamp-академія

Це розвивально-розважальні тематичні зустрічі: «Українська для всіх», «Українська для абітурієнтів», «ПізнавайКа», «Арт», «Уроки громадянина», «Хімія речей: дослідження доказів», «Science», «Час коду», «Англійська розмовна для всіх», ранкова й обідня руханки.

Відеозаписи всіх занять доступні на нашому ютуб-каналі.

Дивитися заняття на YouTube

Cпеціальний телеграм-канал «Дорослі в ресурсі заради дітей»

Там будуть практичні поради та інструменти, які допоможуть не «загубити» дітей під час війни, налагодити комунікацію, відвернути увагу від тривожних подій.

Приєднатися до Telegram каналу
photo
photo

Програми підвищення кваліфікації на платформі EdWay

ЕдКемп-Академія – суб’єкт підвищення кваліфікації, який запропонує найактуальніші програми про освіту під час криз як педагогам, так і батькам.

Навчіться формуванню навичок стійкості в освітянських спільнотах, організації роботи вчителя по зниженню емоційної напруги школярів в умовах воєнного часу, інструментам розвитку критичного мислення і креативності тощо.

Обрати програму

Подяка

Ця антикризова ініціатива здійснюється завдяки підтримці Save the Children International в Україні та Education Cannot Wait #ECW, Федерального уряду Німеччини у межах програми «Громадянська служба миру» Civil Peace Service Ukraine – GIZ ZFD. За підтримку також дякуємо Heinrich-Böll-Stiftung Ukraine, Бюро Київ — Україна.

photo
img img img

Протимінна безпека

Програму професійного розвитку «Помічай, розпізнавай, поводься безпечно» розроблено у вигляді двосекційного методичного вебінару про поведінку дорослих на вибухонебезпечних територіях та способи розмови про такі ризики з дітьми та підлітками.

Підвищення кваліфікації відбулося відповідно до Міжнародних стандартів протимінної діяльності (IMAS) 12.10 та адаптованих до українського контексту у 2022 році.

Докладніше

photo

Партнерами у розробці стали представники й представниці The HALO Trust.

photo

Результати

Ми реалізували дві хвилі навчання у квітні-травні та у вересні, долучивши загалом 773 людини.

Подяка

За підтримку в реалізації дякуємо Save the Children in Ukraine та Education Cannot Wait #ECW.

photo
img img img

Воєнні лінії розлому. Чи можна зшити?

З огляду на багатоаспектність проблем, спричинених війною, у суспільстві між групами людей з неоднаковим пережитим досвідом загострюється соціальна та політична поляризація, знижується поріг прийняття інакшості й іншого досвіду, що утруднює побутову й соціальну взаємодію та, зокрема, освітній процес для дітей і молоді.

Ініціатива дозволить донести до нашого суспільства і міжнародної спільноти те, які виклики долає український народ, живучи в умовах війни, як складно приймаються рішення, як важливо сьогодні навчитися дивитися на ситуацію з двох протилежних позицій, щоб порозумітися і обʼєднатися.

photo

Ця ініціатива — багатоаспектна мультиконструкція, зокрема:

  • текстові історії, написані Письменницьким методом Джека Грейпса, які розкривають контрпозиції,
  • зображення до тем, виконані відомими ілюстраторами,
  • аудіоверсії текстів у форматі подкасту,
  • відеоанонси.
photo

Дізнатися про старт проєкту

Дізнатися про старт проєкту можна буде з наших соціальних мереж чи офіційного сайту.

photo

Подяка

Ініціатива здійснюється за підтримки федерального уряду Німеччини в межах програми «Громадянська служба миру» Civil Peace Service Ukraine – GIZ ZFD.

photo
img img img

Аси інтернету

Цьогоріч EdCamp Ukraine долучилася до проєкту «Be Internet Awesome», мета якого — давати дітям ширші можливості для безпечного і впевненого дослідження онлайн-світу.

Програма розкриває учнівству п’ять фундаментальних тем щодо цифрового громадянства та безпеки («Ділися з обачністю», «Не дай себе обманути», «Бережи свої таємниці», «Круто бути доброзичливими!», «Сумніваєшся? Спитай!») і дає дітям інструменти та освіту, щоб упевнено та безпечно досліджувати, рости та грати онлайн.

Сайт проєкту

photo

Усі навчальні матеріали програми щодо безпеки дітей в інтернеті перекладені українською.

photo

Результати

Ми провели дві очні кількаденні навчальні сесії для тренерської когорти за програмою й розробили програму навчання для учителів і вчительок, які хочуть опанувати «Аси інтернету» і впроваджувати уроки з цифрової грамотності зі своїм учнівством. Якщо вам цікаво пройти такий тренінг, залишайте свою заявку у формі інтересу, і ми триматимемо вас у курсі щодо можливого навчання.

Подяка

Програма «Аси інтернету» впроваджується в Україні громадською організацією «ЕдКемп Україна» і є частиною центрально-східноєвропейської програми Be Internet Awesome, яку пропонує Фонд «Школа з класом» Fundacja Szkoła z Klasą за підтримки Google.org.

photo
img img img

Розмовна англійська разом із сервісом «Hallo»

EdCamp Ukraine спільно з проєктом «Hallo» створило дві пілотні групи для вивчення англійської мови.

На безкоштовне навчання запросили працівниць і працівників освіти, а також учнівство 13+ років.

photo

Учасниці й учасники ініціативи отримали:

  • безпечний простір для навчання і спілкування, захищений професійною командою модераторів і модераторок навчання;
  • понад 1 000 000 однодумців з різних країн світу, які прагнуть вивчити англійську і спілкуватися нею;
  • інтерактивний інструмент для вивчення мови з іншими людьми в усьому світі;
  • онлайн-заняття з викладачем чи викладачкою англійської мови 24/7;
  • індивідуальні заняття з улюбленим викладачем/-кою;
  • групові розмови з іншими учасниками й учасницями проєкту в будь-який час, щоб вільно говорити та підвищити свою впевненість.
photo

Відкритий простір стійкості

Відкриті онлайн-зустрічі для всіх охочих із фахівчинями і фахівцями з Інституту травмостійкості й Університету Еморі.

У прямому етері ми практикуємо СЕЕН, надаємо практичні поради на різні теми, які хвилюють українців і українок, аналізуємо індивідуальні ситуації та надаємо консультації.

Щоденний простір стійкості

photo

Архів

Усі попередні записи можна знайти на нашому YouTube

photo

Порадник

За тренінгами ми підготували тематичний порадник «Дорослі в ресурсі. Як допомагати собі і дітям». Він містить дієві поради від фахівчинь/-ців як давати раду емоціям, стресу, покращувати свій стан і повертатися до радості і благополуччя в складних умовах та складається з розділів, кожен з яких спрямований на допомогу в вирішенні якогось важливого для людини питання чи розвиток навичок стійкості, що вкрай необхідно в часи війни та повоєнного відновлення.

Подяка

За підтримку у реалізації ініціативи дякуємо Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

photo
img img img

Тематичні експертні матеріали з чутливих тем

Як дбати про інфогігієну та не піддаватися паніці, як адаптуватися та адаптувати дитину на новому місці, як порозумітися і не створювати протистояння, якщо ви виїхали в межах України, приймаєте в межах України, виїхали за кордон, з дітьми і дорослими з інвалідністю, волонтерите, звертаєтеся по допомогу до волонтерських ініціатив, допомагаєте волонтерській спільноті, не хочете виїжджати / думаєте, виїжджати чи ні, а інші наполягають тощо.

Типи матеріалів, які ми публікуємо

photo

Лаконічні відео

photo

Інфографіка

photo

Мультфільми з порадами, поясненнями, корисними переліками.

Матеріали публікуються в наших соціальних мережах:

Подяка

За підтримку у реалізації ініціативи дякуємо Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

photo
img img img

Звернення відомих людей до українства

Підтримувальні відео- або текстові звернення, «послання надії», відомих людей до українок/-ців.

Це, зокрема, звернення від:

  • photo

    Річарда Бренсона

  • photo

    Едіт Єви Еґер

  • photo

    Слави Фролової

  • photo

    Естер Войчицькі

  • photo

    Андреаса Шляйхера

  • photo

    Тараса Тополі

  • photo

    Тоні Блера

photo

Усі відео можна переглянути на нашому ютуб-каналі.

Перейти до YouTube

Подяка

За підтримку у реалізації ініціативи дякуємо Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

photo
img img img

Моя війна. Уроки

EdCamp Ukraine реалізувала ініціативу, яка допомогла висвітлити стан справ в українській освіті і побудувати уявлення воєнної школи — серію з 27 інтерв’ю з освітянами, які знаходяться чи перемістилися з різних регіонів України, про їхню роботу під час війни, функціонування закладів освіти та особисте відчуття подій.

photo

Посібник

Завантажити
photo

Повні інтерв’ю

Mожна знайти на сторінці та на сайті Медіагрупи «Накипіло».

photo

Збір коштів на допомогу вчителям і вчителькам

У рамках проєкту була запущена міжнародна краудфандингова кампанія для збору коштів на допомогу вчителям і вчителькам. Вона направлена на іноземне коло, яке може зробити свій унесок.

Результати матеріальної підтримки

Ми підтримали технологічними наборами 58 педагогів.

Придбавши набір для дистанційної роботи — ноутбук, комп’ютерну мишу, роутер, навушники — для тих педагогів, які хочуть навчати дітей, але через війну втратили цю можливість, бо тепер не мають потрібного обладнання.

Результати психологічної підтримки

Ми надали персональні психологічні консультації 55 педагогам. За результатами роботи фахівчинь, розроблено підтримувальний посібник «Даємо собі раду. Від психологинь для освітян» для всіх, хто потребують підтримки в складні часи війни.

Подяка

Краудфандингова кампанія «Моя війна. Уроки» та закупівля технологічних наборів реалізувалася за фінансової підтримки Black Sea Trust for Regional Cooperation – a Project of the German Marshall Fund of the United States (Чорноморський трастовий фонд, проєкт Німецького фонду Маршалла) та міжнародної неурядової організації Save the Children та Education Cannot Wait#ECW.

Психологічна підтримка надавалася в рамках партнерства з ChildFund Deutschland, за фінансової підтримки Aktionsbündnis Katastrophenhilfe.

Серія інтерв’ю була підготовлена за підтримки Black Sea Trust for Regional Cooperation – a Project of the German Marshall Fund of the United States (Чорноморський трастовий фонд, проєкт Німецького фонду Маршалла).

photo
img img img

EdCamp-табір «Розумне літо»

Уперше в своїй історії ми створили літній онлайн-табір для учнівства «Розумне літо».

Для кого?

Для всіх вікових груп, з 1 до 11 класу, ми розробили унікальну програму та створили 8 унікальних тематичних груп.

photo

Табір від EdCamp Ukraine — це:

  • безпечний онлайн-простір для спілкування і розвитку дітей, юнаків і дівчат у супроводі талановитих педагогів, які люблять учнівство і те, що роблять для них;
  • турбота про себе і оточуючих у процесі проєктної діяльності з фокусом на соціально-емоційне та етичне навчання, а ще – англійська, логіка і кодування, а також танцювальні руханки, багато сміху і невеличких радостей для дітей;
  • 4 зміни табору упродовж липня-серпня 2022 року;
  • 4 вікові категорії учасницького кола та 8 груп кожної зміни;
  • наповнюваність груп – до 15 осіб;
  • тривалість зміни – 2 тижні (щотижнево по 3 дні двогодинного приємного і захопливого
    спілкування).
photo

Результати

До викладацької діяльності в таборі було долучено 19 викладачок. Упродовж табірних змін разом було проведено 558 зустрічей.

Усього за 4 зміни ми залучили 608 учнів і учениць.

Подяка

Ініціатива здійснювалася за підтримки федерального уряду Німеччини в межах програми «Громадянська служба миру» Civil Peace Service Ukraine – GIZ ZFD.

photo
img img img

Змінитися за 7 місяців

«Змінитися за 7 місяців» – це проєкт всеукраїнського рівня зі створення комфортної і психологічно безпечної атмосфери в закладі освіти через впровадження зовнішніх і внутрішніх змін.

2 школи-переможниці, а це Тернопільська школа № 28 й Бобрицька гімназія, отримають по 700 тис. грн на ремонт приміщення, можливість підвищити кваліфікацію для всієї освітньої родини та напрацювати разом із експертами/-ками унікальну стратегію розвитку, стійкійсноорієнтовану школу, розроблену «спільнотворенням», та право пройти пілотну громадську акредитацію як альтернативу інституційному аудиту.

Гайда до змін, які нам так необхідні!

photo

Відео про проєкт

Ще більше цікавих записів можна знайти на нашому YouTube.

photo

Посібник

У цьому посібнику ви зможете прочитати про те, наскільки важливим є простір для освітнього процесу, як іти до змін — як внутрішніх, так і зовнішніх. Водночас ви знайдете тут багато практичних порад про те, як працює простір, які є практичні нюанси ремонтів і безпеки в школах, і, врешті-решт, як шукати фінансування для проєктів.

Подяка

Проєкт реалізується за підтримки Save the Children International в Україні та Education Cannot Wait #ECW.

photo
img img img

Онлайн-курс «Розкриваємо свій потенціал»

Цей курс призначений для людей, які хочуть творити позитивне майбутнє для себе, зі своєю родиною та друзями, зі своєю спільнотою та планетою, але при цьому відчувають обмеження в сьогоденні гнівом, жалем, сумом, розчаруванням тощо. Спеціально для освітян та всього українства Едіт Еґер та Джордан Енгл надали безкоштовний доступ до трьох з десяти модулів, які ми переклали, субтитрували й озвучили українською. Усі подробиці чекають вас на сторінці курсу.

Перейти на сторінку курсу

photo

За результатами курсу можна отримати сертифікат підвищення кваліфікації на платформі EdWay.

photo

Любите читати?

Історії, якими докторка Еді ділиться в своїх книжках «Вибір» і «Дар», назавжди залишають слід у серцях читачів і читачок. Вони розповідають про стійкість у найважчі часи. Принагідно рекомендуємо поповнити свою бібліотеку цими бестселерами.

Хотіли би придбати ці книги?

На сайті видавництва «Книголав» ви можете купити книги пані Едіт як в друкованому, так і в електронному форматі.

photo
img img img
Форма зворотного зв’язку

Залиште свої контактні дані для зв’язку

Ваше ім’я
Телефон
flag
  • flag
    af +93
  • flag
    al +355
  • flag
    dz +213
  • flag
    as +1684
  • flag
    ad +376
  • flag
    ao +244
  • flag
    ai +1264
  • flag
    ag +1268
  • flag
    ar +54
  • flag
    am +374
  • flag
    aw +297
  • flag
    au +61
  • flag
    at +43
  • flag
    az +994
  • flag
    bs +1242
  • flag
    bh +973
  • flag
    bd +880
  • flag
    bb +1246
  • flag
    by +375
  • flag
    be +32
  • flag
    bz +501
  • flag
    bj +229
  • flag
    bm +1441
  • flag
    bt +975
  • flag
    bo +591
  • flag
    ba +387
  • flag
    bw +267
  • flag
    br +55
  • flag
    bn +673
  • flag
    bg +359
  • flag
    bf +226
  • flag
    bi +257
  • flag
    kh +855
  • flag
    cm +237
  • flag
    ca +1
  • flag
    cv +238
  • flag
    ky +1345
  • flag
    cf +236
  • flag
    td +235
  • flag
    cl +56
  • flag
    cn +86
  • flag
    co +57
  • flag
    km +269
  • flag
    cd +243
  • flag
    cg +242
  • flag
    ck +682
  • flag
    cr +506
  • flag
    ci +225
  • flag
    hr +385
  • flag
    cu +53
  • flag
    cy +357
  • flag
    cz +420
  • flag
    dk +45
  • flag
    dj +253
  • flag
    dm +1767
  • flag
    do +1809
  • flag
    ec +593
  • flag
    eg +20
  • flag
    sv +503
  • flag
    gq +240
  • flag
    er +291
  • flag
    ee +372
  • flag
    et +251
  • flag
    fo +298
  • flag
    fj +679
  • flag
    fi +358
  • flag
    fr +33
  • flag
    pf +689
  • flag
    ga +241
  • flag
    gm +220
  • flag
    ge +995
  • flag
    de +49
  • flag
    gh +233
  • flag
    gi +350
  • flag
    gr +30
  • flag
    gl +299
  • flag
    gd +1473
  • flag
    gp +590
  • flag
    gu +1671
  • flag
    gt +502
  • flag
    gg +44
  • flag
    gn +224
  • flag
    gw +245
  • flag
    gy +592
  • flag
    ht +509
  • flag
    hn +504
  • flag
    hk +852
  • flag
    hu +36
  • flag
    is +354
  • flag
    in +91
  • flag
    id +62
  • flag
    ir +98
  • flag
    iq +964
  • flag
    ie +353
  • flag
    im +44
  • flag
    il +972
  • flag
    it +39
  • flag
    jm +1876
  • jp +81
  • flag
    je +44
  • flag
    jo +962
  • flag
    kz +7
  • flag
    ke +254
  • flag
    ki +686
  • flag
    kw +965
  • flag
    kg +996
  • flag
    la +856
  • flag
    lv +371
  • flag
    lb +961
  • flag
    ls +266
  • flag
    lr +231
  • flag
    ly +218
  • flag
    li +423
  • flag
    lt +370
  • flag
    lu +352
  • flag
    mo +853
  • flag
    mk +389
  • flag
    mg +261
  • flag
    mw +265
  • flag
    my +60
  • flag
    mv +960
  • flag
    ml +223
  • flag
    mt +356
  • flag
    mh +692
  • flag
    mq +596
  • flag
    mr +222
  • flag
    mu +230
  • flag
    mx +52
  • flag
    fm +691
  • flag
    md +373
  • flag
    mc +377
  • flag
    mn +976
  • flag
    me +382
  • flag
    ms +1664
  • flag
    ma +212
  • flag
    mz +258
  • flag
    mm +95
  • flag
    na +264
  • flag
    nr +674
  • flag
    np +977
  • flag
    nl +31
  • flag
    nc +687
  • flag
    nz +64
  • flag
    ni +505
  • flag
    ne +227
  • flag
    ng +234
  • flag
    kp +850
  • flag
    no +47
  • flag
    om +968
  • flag
    pk +92
  • flag
    pw +680
  • flag
    ps +970
  • flag
    pa +507
  • flag
    pg +675
  • flag
    py +595
  • flag
    pe +51
  • flag
    ph +63
  • flag
    pl +48
  • flag
    pt +351
  • flag
    pr +1787
  • flag
    qa +974
  • flag
    re +262
  • flag
    ro +40
  • flag
    ru +7
  • flag
    rw +250
  • flag
    kn +1869
  • flag
    lc +1758
  • flag
    vc +1784
  • flag
    ws +685
  • flag
    sm +378
  • flag
    st +239
  • flag
    sa +966
  • flag
    sn +221
  • flag
    rs +381
  • flag
    sc +248
  • flag
    sl +232
  • flag
    sg +65
  • flag
    sk +421
  • flag
    si +386
  • flag
    sb +677
  • flag
    so +252
  • flag
    za +27
  • flag
    kr +82
  • flag
    es +34
  • flag
    lk +94
  • flag
    sd +249
  • flag
    sr +597
  • flag
    sz +268
  • flag
    se +46
  • flag
    ch +41
  • flag
    sy +963
  • flag
    tw +886
  • flag
    tj +992
  • flag
    tz +255
  • flag
    th +66
  • flag
    tl +670
  • flag
    tg +228
  • flag
    to +676
  • flag
    tt +1868
  • flag
    tn +216
  • flag
    tr +90
  • flag
    tm +993
  • flag
    tc +1649
  • flag
    tv +688
  • flag
    ug +256
  • flag
    ua +380
  • flag
    ae +971
  • flag
    gb +44
  • flag
    us +1
  • flag
    uy +598
  • flag
    uz +998
  • flag
    vu +678
  • flag
    va +379
  • flag
    ve +58
  • flag
    vn +84
  • flag
    vg +1284
  • flag
    vi +1340
  • flag
    eh +212
  • flag
    ye +967
  • flag
    zm +260
  • flag
    zw +263
Email
Напишіть Ваше запитання

Учительство, об’єднуймося!

Долучайтеся до спільноти EdCamp Ukraine та зростайте разом із нами.

Кожен лист — це:

  • можливості для професійного та особистісного зростання;
  • нові ініціативи і програми підвищення кваліфікації;
  • статті й інтерв’ю ПРО і ДЛЯ українського вчительства.