Зробіть свій унесок в розвиток спільноти!
UA
img

Соціально-емоційне та етичне навчання в Україні

СЕЕН в Україні

Пілотування програми СЕЕН в Україні здійснює громадська організація «ЕдКемп Україна» в межах загальнонаціонального шкільного експерименту за участі Інституту модернізації змісту освіти, Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України та за підтримки GIZ Civil Peace Service Ukraine (Громадська служба миру — GIZ Україна).

img

Перші кроки СЕЕН в Україні

img
img
 • 26 закладів освіти в експерименті всеукраїнського рівня МОН України, вибудована система їх інформаційно-методичного супроводу
 • 5 023 дітей та 425 вчительок і вчителів апробують програму
 • 4 модельні навчальні програми (для 1–2, 3–4, 5–6 і 7-9 класів) схвалено МОН України як курс за вибором
 • Уроки для ранньої початкової, початкової й середньої школи (для старшої — у розробці)
 • Масштабування програми: очно (тренінги «Занурення в СЕЕН», 36 годин) і дистанційно (Онлайн-майстерка 2.0. «Знайомство з СЕЕН», 22 години), сертифікат про завершення яких надає право викладати СЕЕН здобувачам/здобувачкам освіти ЗДО, ЗЗСО, П(П)ТО
 • Програма з підготовки тренерського кола з СЕЕН (240 годин), сертифікат про завершення якої надає право навчати дорослих (педагогічних, науково-педагогічних працівників)
 • Робочий зошит для учнівства 6-10 років (у розробці)
 • Ознайомчий онлайн-курс для освітян від Університету Еморі (українською)
 • Тренерська команда з СЕЕН у складі 17 осіб, фасилітаторська команда з СЕЕН у складі 14 осіб
 • Спільнота, що практикує СЕЕН
 • 5 посібників для вчительства, 1 — для батьківства
 • Дослідження «Соціально-емоційне навчання в Україні: щодення та перспективи»
 • Дослідження «СЕЕН в Україні вчительськими очима: до, під час та після війни» (в розробці)
img

Команда СЕЕН в Україні

img
Наукове
керівництво
Наукове
консультування
Національне
експертне коло
Фасилітаторська
команда
Координація
img
Іван Бех
Дійсний член Національної академії педагогічних наук України, заслужений діяч науки і техніки України, директор Інституту проблем виховання НАПН України, доктор психологічних наук, професор

Тільки та освіта сягає міри досконалості, яка навчає кожного вихованця успішного розв'язання широких соціальних проблем, керуючись водночас високими почуттями й цінностями.

img
Катерина Журба
Провідна наукова співробітниця лабораторії громадянського і морального виховання Інституту проблем виховання НАПН України, наукова керівниця експерименту, докторка педагогічних наук, професорка

Не потрібно доводити актуальність і ефективність СЕЕН, бо це очевидно. СЕЕН розкриває здібності й потенції дитини, учить бути Людиною серед людей.

img
Олександр Елькін
Голова Ради ГО «ЕдКемп Україна», член Консультативної ради з питань сприяння розвитку системи загальної середньої освіти при Президентові України, кандидат технічних наук

Ми живемо у світі, який має багато різних викликів. І професія вчителя/-ки, мабуть, є однією з найскладніших, бо саме вчительство має підготувати дітей до життя у світі, який ми можемо одного дня зовсім не впізнати. Програма СЕЕН — прекрасний інструмент, який зможе дати ці навички для життя у XXI столітті через глибоке усвідомлення й розуміння себе, оточуючих, а також взаємозалежності всього світу.

img
Олена Масалітіна
Лінгвістка, літературна редакторка, віцеголова Ради ГО «ЕдКемп Україна», експертка й тренерка з недискримінаційного підходу в освіті, кандидатка філологічних наук, доцентка.

Ви знали, що співпереживання є вродженою рисою людей? Яка часто, на жаль, атрофується в багатьох із дорослішанням у цьому світі… Так- от, СЕЕН — це програма, завдяки якій люди згадують, що вони люди, і яка допомагає це вроджене співпереживання «натренувати».

img
Олег Марущенко
Віцеголова Ради ГО «ЕдКемп Україна», експерт і тренер з недискримінаційного підходу в освіті, кандидат соціологічних наук, доцент

Соціально-емоційне та етичне навчання, за умови появи в кожній українській школі, здатне назавжди змінити не тільки українську освіту, а й усе суспільство. «Проживши» парадигму СЕЕН, ці зміни зроблять діти, коли вони стануть по-справжньому визначати розвиток України.

img
Оксана Овчарук
Завідувачка відділом компаративістики інформаційно-освітніх інновацій Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, кандидатка педагогічних наук, старша наукова співробітниця

СЕЕН має стати центральним у педагогічній практиці. Воно розвиває критичне мислення, допомагає зрозуміти емоції та керувати ними, досягати мети, відчувати та проявляти співчуття до інших, встановлювати та підтримувати позитивні стосунки, ухвалювати відповідальні рішення.

img
Світлана Кириленко
Начальниця відділу інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», кандидатка педагогічних наук

Любити. Розуміти. Надихати. Допомагати. Управляти. Це означає вести до успіху інших в експериментальному дослідженні щодо впровадження соціально-емоційного та етичного навчання.

img
Лілія Гриневич
Експертка з політик у сферах освіти та науки, міністерка освіти і науки у 2016–2019 рр., проректорка з науково-педагогічної та міжнародної діяльності Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидатка педагогічних наук, доцентка

Школа має давати дітям не лише академічні знання. Саме соціально-емоційне навчання дає дітям відчуття позитивного ставлення до життя, до самих себе, навчає долати труднощі, брати на себе відповідальність та поважати власну гідність і гідність іншої людини.

img
Світлана Ройз
Дитяча сімейна психологиня, консультантка дитячого телеканалу, авторка книг і освітніх проєктів для батьківства, педагогів, медичної та психологічної спільнот

СЕЕН — універсальна практична система знань, навичок і відчуттів, в якій діти та дорослі вчаться бути в контакті із собою, одне з одним і світом. У ній є конкретні знання про те, як створити або повернути відчуття безпеки, розвинути емпатію, стати більш життєздатними відчувати себе частиною світу і Життя.

img
Ганна Довгопол
Експертка з гендерних питань, координаторка програми «Гендерна демократія» Фонду імені Гайнріха Бьолля, бюро Київ - Україна

СЕЕН — це програма, яка допомагає дітям вирости сильними дорослими, які вміють розуміти, передовсім, себе і свої емоції та потреби, уміють справлятися зі стресом, а отже, мають достатньо ресурсів бути добрими до інших. Наскрізною ідеєю програми є те, що всі люди пов'язані між собою, і майбутнє планети залежить від наших спільних дій.

img
Галина Титиш
Голова Правління ГО «Смарт освіта»

СЕЕН — це програма, яка дає мені змогу опановувати себе в ситуаціях стресу, відновлювати віру в людство та добро після чергових поганих новин, а також залишатися в ресурсі в умовах великих робочих навантажень. І я — не єдина, кому вона допомагає.

img
Наталія Валевська
Фахівчиня з розбудови спільноти СЕЕН в Україні та масштабування програми, перекладачка і методистка програми СЕЕН, сертифікована тренерка стійкості Інституту травмостійкості (США)

Програма СЕЕН навчає бути уважними, співпереживати собі та іншим, цінувати взаємопов’язаність людей, турбуватися про свою нервову систему, мислити критично і системно, рефлексувати і працювати в командах, діяти вдумливо, розбиратися у своїх емоціях і самовідчуттях. І не лише учнівство, а також дорослих, які їх навчають, — учительок і вчителів. Лише уявіть, якою стане Україна, якщо ці навички розвиватимуть у кожній школі нашої держави! Ми віримо, що ця мрія може стати реальністю. Долучайтеся!

img
Тетяна Дрожжина
Координаторка всеукраїнського експерименту «Організаційно-педагогічні умови формування в учнів м’яких навичок шляхом соціально-емоційного та етичного навчання», кандидатка педагогічних наук

Соціально-емоційне та етичне навчання — це те, що зробить кожного й кожну самореалізованими та щасливими. А зі щасливих людей складається й щасливе людство.

img
Оксана Дегтярьова
планувальниця / фахівчиня з управління проєктами та програмами

СЕЕН — це не просто програма, це філософія і світогляд, які будуються на моральних, етичних і духовних цінностях. У них закладені аксіоми існування життя на нашій планеті.

img
Галина Калужна
англомовниця / фахівчиня з програмного напряму

Для мене СЕЕН — це увага до себе, розуміння себе, вміння бути добрими до себе… І, як наслідок, вияв доброти до інших людей, гармонія зі світом навколо, розуміння ширшого контексту й усвідомлення того, що всі люди взаємопов’язані. І, звісно ж, це означає діяти відповідно до такого розуміння!

img
Олена Синицина
гармонізаторка / помічниця керівника

СЕЕН — простір надзвичайний і безмежний. Сьогодні людству треба успішно передбачати наслідки власних дій, а це можливо через краще розуміння себе.

img

Нормативна база

Наказ МОН України про початок впровадження СЕЕН

Наказ Міністерства освіти і науки України «Про проведення експерименту всеукраїнського рівня за темою «Організаційно-педагогічні умови формування в учнів м’яких навичок шляхом соціально-емоційного та етичного навчання» на базі закладів загальної середньої освіти України на листопад 2019 – грудень 2024 років» від 18.11.2019 № 1431

Листи ІМЗО про схвалення програм СЕЕН

Листи Інституту модернізації змісту освіти від 02.01.2023 № 21/10-2, 21/10-3, 21/10-4, 21/10-5 про надання грифів «Схвалено для використання в освітньому процесі» навчальним програмам «Соціально-емоційне та етичне навчання: формування й розвиток м’яких навичок стійкості уваги та подолання травми 1-2 класи, 3-4 класи, 5-6 класи, 7-9 класи (курс за вибором)» - рішення експертної комісії з психології та педагогіки від 23.11.2022 року (протокол № 2).

Меморандум з Університетом Еморі

Меморандум про співпрацю між ГО «ЕдКемп Україна» і Університетом 06.07.2019

та з усіма пілотними закладами освіти
img
img

Відгуки про програму

«Учні й учениці стали відкритішими у своїх емоціях, навчилися співпереживанню, зрозуміли взаємозалежність, навчились говорити про самовідчуття, працювати в командах»
Світлана Самойлик
Ліцей № 4 імені Лесі Українки Дрогобицької міської ради Львівської області
«Оцінювання результатів засвідчило, що в дітей знизився рівень конфліктності та агресії, діти краще вирішують конфліктні ситуації»
Ірина Крижовець
Комунальний заклад освіти Солонянське навчально-виховне об'єднання «Солонянська середня загальноосвітня школа № 1 І-ІІІ ступенів – Центр позашкільної освіти» (опорний заклад) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області
«Теми кожного розділу програми наші учні й учениці сприймають із зацікавленням та з нетерпінням чекають кожен урок СЕЕН. Ми вже бачимо суттєві позитивні зміни»
Аліна Архіпова
Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 31 Миколаївської міської ради
«Дитині, навченій «м'яким навичкам» — умінню розуміти мову тіла, розпізнавати та контролювати свої емоції, співпереживанню, емпатії, умінню працювати в команді — в дорослому житті буде набагато легше адаптуватися в соціумі, знайти своє місце, будувати стосунки. Бути просто щасливою людиною»
Тетяна Мазур
Чулаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Голопристанського району Херсонської області
«Чи варто програму СЕЕН запроваджувати у всіх школах України? Так, однозначно! Чому? Тому що програма надає вчителеві цінний інструментарій для формування в учнівства м’яких навичок... Програма розуму та серця (саме так називають СЕЕН) спрямована на виховання в учнівства доброти та співпереживання, уваги та турботи, а також у цілому на розвиток емоційного інтелекту»
Лариса Жеденко
Ялосовецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів Хорольського району Полтавської області
«У нашій школі навчальний рік у кожному класі (з 1-го до 11-го) розпочинається із створення дітьми власних Класних домовленостей. І це щось інше, ніж формальні правила класу. Самі домовилися — отже, треба дотримуватися! На кінець навчального року в більшості класів аркуші з домовленостями покреслені, пописані — діти поверталися до них, переглядали, щось занотовували... Це тішить! Бо це СЕЕН у дії!»
Ірина Хроменко
Березняківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Смілянського району Черкаської області
«Сприйняття вчительством тільки позитивне, оскільки СЕЕН-практики сприяють налагодженню дружньої атмосфери в колективі, навчають бути уважними до себе та людей довкола, розвивають співпереживання здобувачів освіти»
Олена Матейчук
Коломийський ліцей № 9 Коломийської міської ради Івано-Франківської області
«Це найкраща і найпотрібніша навчальна програма, яка допомогла не лише учнівству, а й деяким батькам, які виявляли інтерес до практик. Також вона допомогла ученицям і учням пілотного класу під час пандемії бути спокійнішими, а під час навчання — бути краще сконцентрованими»
Оксана Косар
Чернівецька спеціалізована школа № 6
«А в 11-му класі є запит і потреба самих підлітків (на уроках з предметів, які я викладаю, учні й учениці самі просять приділяти увагу практикам СЕЕН)»
Світлана Стельмах
Херсонський академічний ліцей імені О. В. Мішукова
img img

Європейський простір | Як програма СЕЕН з’явилася в Україні

Олександр Елькін про освіту як релігію майбутнього, що здатна об'єднати людей

Форма зворотного зв’язку

Долучитися до програми СЕЕН в Україні

Ваше ім’я
Телефон
flag
 • flag
  af +93
 • flag
  al +355
 • flag
  dz +213
 • flag
  as +1684
 • flag
  ad +376
 • flag
  ao +244
 • flag
  ai +1264
 • flag
  ag +1268
 • flag
  ar +54
 • flag
  am +374
 • flag
  aw +297
 • flag
  au +61
 • flag
  at +43
 • flag
  az +994
 • flag
  bs +1242
 • flag
  bh +973
 • flag
  bd +880
 • flag
  bb +1246
 • flag
  by +375
 • flag
  be +32
 • flag
  bz +501
 • flag
  bj +229
 • flag
  bm +1441
 • flag
  bt +975
 • flag
  bo +591
 • flag
  ba +387
 • flag
  bw +267
 • flag
  br +55
 • flag
  bn +673
 • flag
  bg +359
 • flag
  bf +226
 • flag
  bi +257
 • flag
  kh +855
 • flag
  cm +237
 • flag
  ca +1
 • flag
  cv +238
 • flag
  ky +1345
 • flag
  cf +236
 • flag
  td +235
 • flag
  cl +56
 • flag
  cn +86
 • flag
  co +57
 • flag
  km +269
 • flag
  cd +243
 • flag
  cg +242
 • flag
  ck +682
 • flag
  cr +506
 • flag
  ci +225
 • flag
  hr +385
 • flag
  cu +53
 • flag
  cy +357
 • flag
  cz +420
 • flag
  dk +45
 • flag
  dj +253
 • flag
  dm +1767
 • flag
  do +1809
 • flag
  ec +593
 • flag
  eg +20
 • flag
  sv +503
 • flag
  gq +240
 • flag
  er +291
 • flag
  ee +372
 • flag
  et +251
 • flag
  fo +298
 • flag
  fj +679
 • flag
  fi +358
 • flag
  fr +33
 • flag
  pf +689
 • flag
  ga +241
 • flag
  gm +220
 • flag
  ge +995
 • flag
  de +49
 • flag
  gh +233
 • flag
  gi +350
 • flag
  gr +30
 • flag
  gl +299
 • flag
  gd +1473
 • flag
  gp +590
 • flag
  gu +1671
 • flag
  gt +502
 • flag
  gg +44
 • flag
  gn +224
 • flag
  gw +245
 • flag
  gy +592
 • flag
  ht +509
 • flag
  hn +504
 • flag
  hk +852
 • flag
  hu +36
 • flag
  is +354
 • flag
  in +91
 • flag
  id +62
 • flag
  ir +98
 • flag
  iq +964
 • flag
  ie +353
 • flag
  im +44
 • flag
  il +972
 • flag
  it +39
 • flag
  jm +1876
 • jp +81
 • flag
  je +44
 • flag
  jo +962
 • flag
  kz +7
 • flag
  ke +254
 • flag
  ki +686
 • flag
  kw +965
 • flag
  kg +996
 • flag
  la +856
 • flag
  lv +371
 • flag
  lb +961
 • flag
  ls +266
 • flag
  lr +231
 • flag
  ly +218
 • flag
  li +423
 • flag
  lt +370
 • flag
  lu +352
 • flag
  mo +853
 • flag
  mk +389
 • flag
  mg +261
 • flag
  mw +265
 • flag
  my +60
 • flag
  mv +960
 • flag
  ml +223
 • flag
  mt +356
 • flag
  mh +692
 • flag
  mq +596
 • flag
  mr +222
 • flag
  mu +230
 • flag
  mx +52
 • flag
  fm +691
 • flag
  md +373
 • flag
  mc +377
 • flag
  mn +976
 • flag
  me +382
 • flag
  ms +1664
 • flag
  ma +212
 • flag
  mz +258
 • flag
  mm +95
 • flag
  na +264
 • flag
  nr +674
 • flag
  np +977
 • flag
  nl +31
 • flag
  nc +687
 • flag
  nz +64
 • flag
  ni +505
 • flag
  ne +227
 • flag
  ng +234
 • flag
  kp +850
 • flag
  no +47
 • flag
  om +968
 • flag
  pk +92
 • flag
  pw +680
 • flag
  ps +970
 • flag
  pa +507
 • flag
  pg +675
 • flag
  py +595
 • flag
  pe +51
 • flag
  ph +63
 • flag
  pl +48
 • flag
  pt +351
 • flag
  pr +1787
 • flag
  qa +974
 • flag
  re +262
 • flag
  ro +40
 • flag
  ru +7
 • flag
  rw +250
 • flag
  kn +1869
 • flag
  lc +1758
 • flag
  vc +1784
 • flag
  ws +685
 • flag
  sm +378
 • flag
  st +239
 • flag
  sa +966
 • flag
  sn +221
 • flag
  rs +381
 • flag
  sc +248
 • flag
  sl +232
 • flag
  sg +65
 • flag
  sk +421
 • flag
  si +386
 • flag
  sb +677
 • flag
  so +252
 • flag
  za +27
 • flag
  kr +82
 • flag
  es +34
 • flag
  lk +94
 • flag
  sd +249
 • flag
  sr +597
 • flag
  sz +268
 • flag
  se +46
 • flag
  ch +41
 • flag
  sy +963
 • flag
  tw +886
 • flag
  tj +992
 • flag
  tz +255
 • flag
  th +66
 • flag
  tl +670
 • flag
  tg +228
 • flag
  to +676
 • flag
  tt +1868
 • flag
  tn +216
 • flag
  tr +90
 • flag
  tm +993
 • flag
  tc +1649
 • flag
  tv +688
 • flag
  ug +256
 • flag
  ua +380
 • flag
  ae +971
 • flag
  gb +44
 • flag
  us +1
 • flag
  uy +598
 • flag
  uz +998
 • flag
  vu +678
 • flag
  va +379
 • flag
  ve +58
 • flag
  vn +84
 • flag
  vg +1284
 • flag
  vi +1340
 • flag
  eh +212
 • flag
  ye +967
 • flag
  zm +260
 • flag
  zw +263
Email
Напишіть Ваше запитання
Форма зворотного зв’язку

Залиште свої контактні дані для зв’язку

Ваше ім’я
Телефон
flag
 • flag
  af +93
 • flag
  al +355
 • flag
  dz +213
 • flag
  as +1684
 • flag
  ad +376
 • flag
  ao +244
 • flag
  ai +1264
 • flag
  ag +1268
 • flag
  ar +54
 • flag
  am +374
 • flag
  aw +297
 • flag
  au +61
 • flag
  at +43
 • flag
  az +994
 • flag
  bs +1242
 • flag
  bh +973
 • flag
  bd +880
 • flag
  bb +1246
 • flag
  by +375
 • flag
  be +32
 • flag
  bz +501
 • flag
  bj +229
 • flag
  bm +1441
 • flag
  bt +975
 • flag
  bo +591
 • flag
  ba +387
 • flag
  bw +267
 • flag
  br +55
 • flag
  bn +673
 • flag
  bg +359
 • flag
  bf +226
 • flag
  bi +257
 • flag
  kh +855
 • flag
  cm +237
 • flag
  ca +1
 • flag
  cv +238
 • flag
  ky +1345
 • flag
  cf +236
 • flag
  td +235
 • flag
  cl +56
 • flag
  cn +86
 • flag
  co +57
 • flag
  km +269
 • flag
  cd +243
 • flag
  cg +242
 • flag
  ck +682
 • flag
  cr +506
 • flag
  ci +225
 • flag
  hr +385
 • flag
  cu +53
 • flag
  cy +357
 • flag
  cz +420
 • flag
  dk +45
 • flag
  dj +253
 • flag
  dm +1767
 • flag
  do +1809
 • flag
  ec +593
 • flag
  eg +20
 • flag
  sv +503
 • flag
  gq +240
 • flag
  er +291
 • flag
  ee +372
 • flag
  et +251
 • flag
  fo +298
 • flag
  fj +679
 • flag
  fi +358
 • flag
  fr +33
 • flag
  pf +689
 • flag
  ga +241
 • flag
  gm +220
 • flag
  ge +995
 • flag
  de +49
 • flag
  gh +233
 • flag
  gi +350
 • flag
  gr +30
 • flag
  gl +299
 • flag
  gd +1473
 • flag
  gp +590
 • flag
  gu +1671
 • flag
  gt +502
 • flag
  gg +44
 • flag
  gn +224
 • flag
  gw +245
 • flag
  gy +592
 • flag
  ht +509
 • flag
  hn +504
 • flag
  hk +852
 • flag
  hu +36
 • flag
  is +354
 • flag
  in +91
 • flag
  id +62
 • flag
  ir +98
 • flag
  iq +964
 • flag
  ie +353
 • flag
  im +44
 • flag
  il +972
 • flag
  it +39
 • flag
  jm +1876
 • jp +81
 • flag
  je +44
 • flag
  jo +962
 • flag
  kz +7
 • flag
  ke +254
 • flag
  ki +686
 • flag
  kw +965
 • flag
  kg +996
 • flag
  la +856
 • flag
  lv +371
 • flag
  lb +961
 • flag
  ls +266
 • flag
  lr +231
 • flag
  ly +218
 • flag
  li +423
 • flag
  lt +370
 • flag
  lu +352
 • flag
  mo +853
 • flag
  mk +389
 • flag
  mg +261
 • flag
  mw +265
 • flag
  my +60
 • flag
  mv +960
 • flag
  ml +223
 • flag
  mt +356
 • flag
  mh +692
 • flag
  mq +596
 • flag
  mr +222
 • flag
  mu +230
 • flag
  mx +52
 • flag
  fm +691
 • flag
  md +373
 • flag
  mc +377
 • flag
  mn +976
 • flag
  me +382
 • flag
  ms +1664
 • flag
  ma +212
 • flag
  mz +258
 • flag
  mm +95
 • flag
  na +264
 • flag
  nr +674
 • flag
  np +977
 • flag
  nl +31
 • flag
  nc +687
 • flag
  nz +64
 • flag
  ni +505
 • flag
  ne +227
 • flag
  ng +234
 • flag
  kp +850
 • flag
  no +47
 • flag
  om +968
 • flag
  pk +92
 • flag
  pw +680
 • flag
  ps +970
 • flag
  pa +507
 • flag
  pg +675
 • flag
  py +595
 • flag
  pe +51
 • flag
  ph +63
 • flag
  pl +48
 • flag
  pt +351
 • flag
  pr +1787
 • flag
  qa +974
 • flag
  re +262
 • flag
  ro +40
 • flag
  ru +7
 • flag
  rw +250
 • flag
  kn +1869
 • flag
  lc +1758
 • flag
  vc +1784
 • flag
  ws +685
 • flag
  sm +378
 • flag
  st +239
 • flag
  sa +966
 • flag
  sn +221
 • flag
  rs +381
 • flag
  sc +248
 • flag
  sl +232
 • flag
  sg +65
 • flag
  sk +421
 • flag
  si +386
 • flag
  sb +677
 • flag
  so +252
 • flag
  za +27
 • flag
  kr +82
 • flag
  es +34
 • flag
  lk +94
 • flag
  sd +249
 • flag
  sr +597
 • flag
  sz +268
 • flag
  se +46
 • flag
  ch +41
 • flag
  sy +963
 • flag
  tw +886
 • flag
  tj +992
 • flag
  tz +255
 • flag
  th +66
 • flag
  tl +670
 • flag
  tg +228
 • flag
  to +676
 • flag
  tt +1868
 • flag
  tn +216
 • flag
  tr +90
 • flag
  tm +993
 • flag
  tc +1649
 • flag
  tv +688
 • flag
  ug +256
 • flag
  ua +380
 • flag
  ae +971
 • flag
  gb +44
 • flag
  us +1
 • flag
  uy +598
 • flag
  uz +998
 • flag
  vu +678
 • flag
  va +379
 • flag
  ve +58
 • flag
  vn +84
 • flag
  vg +1284
 • flag
  vi +1340
 • flag
  eh +212
 • flag
  ye +967
 • flag
  zm +260
 • flag
  zw +263
Email
Напишіть Ваше запитання

Учительство, об’єднуймося!

Долучайтеся до спільноти EdCamp Ukraine та зростайте разом із нами.

Кожен лист — це:

 • можливості для професійного та особистісного зростання;
 • нові ініціативи і програми підвищення кваліфікації;
 • статті й інтерв’ю ПРО і ДЛЯ українського вчительства.