Живе навчання «Занурення в СЕЕН» — що ви зможете отримати?
У листопаді ми проведемо триденний тренінг, під час якого освітяни зможуть опанувати програму соціально-емоційного та етичного навчання, дізнатися ду-у-уже багато про її особливості, оволодіти навичками роботи з СЕЕН та отримати від нас усю необхідну подальшу підтримку, зокрема у форматі онлайн-консультацій, для впровадження програми у своєму закладі освіти.
Цей тренінг — не просто три дні у колі однодумиць і однодумців, а якісна перебудова освітнього процесу у вашому класі та в школі загалом. Для участі ми маємо кілька обов’язкових умов, ознайомтеся з ними та подавайтеся на навчання у цій формі 📌 https://bit.ly/trainingSEEL
Тож хочемо поділитися кількома важливими думками, що ж усе-таки ви зможете отримати 😋?
🔸 Особистісний розвиток
Вчительство часто відзначає, що завдяки рефлексійним практикам, які вони починають використовувати у повсякденному житті після навчання, вони стають більш свідомими щодо власних емоцій, а також більш уважними до емоцій учнівства. Це допомагає краще регулювати свої реакції в складних ситуаціях, знижує рівень стресу і покращує загальне самопочуття.
🔸 Підвищення рівня професійної майстерності
Очні тренінги надають можливість вчителям і вчителькам отримати конкретні практичні навички та стратегії, які вони можуть інтегрувати у свою педагогічну діяльність. Це включає розвиток навичок ведення дискусій, управління класом, вирішення конфліктів та створення емоційно безпечного середовища для учнівства.
🔸 Зміцнення міжособистісних відносин
Очне навчання сприяє налагодженню тісніших зв’язків між учасниками і учасницями тренінгу. Вчительство навчається працювати в команді, співпрацювати та підтримувати одні одних в професійному розвитку. Це також сприяє зміцненню довіри і підтримки у колективі.
🔸 Мотивація та натхнення
Особиста участь у тренінгу часто надає вчителям і вчителькам новий погляд на свою роботу. Вони отримують мотивацію до подальшого професійного розвитку та впровадження нових підходів у своїх класах.
🔸 Зміна стилю викладання
Після тренінгів вчителі і вчительки починають більше уваги приділяти соціально-емоційному компоненту навчання, що відображається у зміні їхніх педагогічних методів і стратегії роботи з учнівством. Вони більше використовують інтерактивні методи, приділяють увагу розвитку співпраці, співпереживанню, системному мисленню у своїх класах.
🔸 Підтримка
Очне навчання також надає можливість отримати зворотний зв’язок і підтримку від тренерської команди і колег, формується чітке розуміння щодо впровадження програми СЕЕН на практиці.
__________
Подія відбувається у межах проєкту «Шляхи відновлення: побудова стійкості громад на основі егалітарних підходів», що впроваджується Фондом Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine у партнерстві з Офісом Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції за фінансової підтримки Швеції. Дякуємо за фінансову підтримку Education Cannot Wait #ECW.