Відгуки освітян про День Гідності
«Коли підлітки почали ділитися своїм баченням, я побачила наскільки у них вже сформоване уявлення про моральні цінності та права людини» 💛
Дуже часто уроки гідності стають простором не тільки для ґрунтовних обговорень, а й для відкриттів — себе для інших та інших для себе.
Щоб влаштувати такий урок чи заняття в рамках Усесвітнього Дня Гідності, завітайте на наш орієнтаційний вебінар, дізнайтеся більше про проведення та отримайте для нього всі матеріали. Нагадуємо, що обговорення можна провести з 21 листопада, Дня Гідності та Свободи в Україні, до 10 грудня, Міжнародного дня прав людини. Усі, хто проведуть обговорення зі своїм учнівством чи студенством та заповнять форму зворотного зв’язку (вона буде надіслана всім зареєстрованим у грудні), отримають від нас сертифікати та унікальні подарунки — настінні календарі 🎁❤️
🔗 Реєстрація на участь доступна ось тут https://bit.ly/applygdignityukraine2024
Хотіли б почитати ще кілька відгуків від тих, хто минулоріч влаштували День Гідності у своїх закладах? Ділимося!
Олена Одинець, Полтавська область ⬇️
📢 «Це мій перший досвід участі у такому масштабному проєкті. І я безмежно рада, що стала частинкою цієї важливої справи, бо майбутнє нашої країни буде у руках сміливої, чесної, ГІДНОЇ молоді, дітлахів, які зараз підростають і плекають у собі повагу до інших, відповідальність. У них уже є свої принципи та цінності. Найбільш вдалою виявилась комунцікація між запрошеними гостями, учнівством та кураторами. Відразу захопила атмосфера командної роботи, творчості, взаєморозуміння! Дітям дуже сподобалась зупинка «Листи в майбутнє», бо вони із цікавістю записували побажання та гідні справи на наступний рік, щоб відкрити коробку з листами на наступний День Гідності 2024 і перечитати свою гідну історію. Тому всі учасники отримали щось важливе для себе! І ми обов’язково повторимо такий День Гідності ще не раз!».
Петро Леонтьєв, Дніпропетровська область ⬇️
📢 «Для мене це було щось неймовірне. Я бачив, як у дітей укріплюється відчуття їхньої Гідності. А поряд із гідними людьми твоя гідність теж зростає. Я почував себе не просто вчителем у класі. Я почував себе частиною чогось більшого. Частиною вільної нації, гідної нації. Найбільш за все на мене справили враження емоції дітей, їх щирі посмішки та сльози на очах. Дуже дякую за все те, що ви надали для проведення цього уроку. Якби не було ваших матеріалів, не було б і тих емоцій, які діти відчували, а значить їх би не відчув і я. На мій погляд, принцип наочності найкраще спрацював із дітьми. Учнівству дуже сподобалися відео, які були запропоновані у Путівнику, адже дивилися усі відео діти з великим задоволенням, а деякі навіть із сльозами на очах».
______________
Ініціатива відбудеться завдяки зусиллям команди спільноти відповідального вчительства EdCamp Ukraine, а також у співпраці з програмою «Аси інтернету» — частиною центрально-східноєвропейської програми Be Internet Awesome, яку пропонує Фонд «Школа з класом» Fundacja Szkoła z Klasą за підтримки Google.org та Міністерства освіти і науки України, Державної служби якості освіти України й Українського інституту розвитку освіти.