Зробіть свій унесок в розбудову спільноти!
UA

Умови використання «EdCamp Ukraine»


Остання редакція: 10 листопада 2021 року

Будь ласка, уважно ознайомтеся з цими Умовами використання («Умови») перед тим, як користуватися вебсайтом «EdCamp Ukraine» https://www.edcamp.ua (далі - «Вебсайт»), де розміщена інформація про ГО «ЕдКемп Україна» та її діяльність. 

Умови містять важливу інформацію про Ваші права і обов’язки. Якщо Ви не погоджуєтеся з цими Умовами, будь ласка, не використовуйте Вебсайт.

Вживаючи «ГО «ЕдКемп Україна», «ми», «нас» або «наш» у цих Умовах, ми маємо на увазі громадську організацію «ЕдКемп Україна», що володіє Вебсайтом і надає його для використання користувачам/-кам.

Обробка персональних даних у зв'язку з використанням Вами Вебсайту здійснюється відповідно до нашої Політики приватності.

Якщо у Вас є будь-які запитання або коментарі щодо цих Умов або функціонування Вебсайту, Ви можете знайти відповідь у розділі «Часті запитання» або зв'язатися з нами за електронною адресою [email protected].


Зміст 


Повна угода

Діяльність EdCamp Ukraine

Вебсайт EdCamp Ukraine

Контент та інтелектуальна власність

Сторонні сервіси та вебсайти

Відмова від гарантій 

Обмеження відповідальності

Відшкодування збитків

Застосовне право і вирішення спорів 

Електронні повідомлення 

Інші умови

Контактні дані


Повна угода


Ці Умови і будь-які політики, включаючи нашу Політику приватності, що опубліковані на Вебсайті, складають повну юридично зобов'язуючу угоду між Вами («Ви» або «користувач/-ка») і ГО «ЕдКемп Україна», що регулює Ваше використання Вебсайту.

Використовуючи Вебсайт, Ви тим самим заявляєте і підтверджуєте, що:

(1) Ви ознайомилися з Умовами, розумієте їх зміст і зобов'язуєтеся дотримуватися цих Умов у повному обсязі;

(2) Вам не менше 18 років (у іншому випадку Ви можете використовувати Вебсайт лише за участі батьків або опікунів);

(3) Ви маєте відповідні повноваження, діючи від імені та в інтересах юридичної особи;

(4) Ви дотримуєтесь чинного законодавства.


Діяльність EdCamp Ukraine


ГО «ЕдКемп Україна» проводить навчальні та інформаційно-освітні події з метою підвищення кваліфікації працівників/-иць сфери освіти. Такі події відбуваються на національному та регіональному рівнях в онлайн та офлайн-форматах. 

Звертаємо увагу, що деякі події можуть бути платними. Докладну інформацію, зокрема щодо умов проведення, вартості та порядку оплати, Ви можете знайти в описі конкретної події.

За результатами відвідування наших подій Ви отримаєте від ГО «ЕдКемп Україна» посвідку про участь та, за бажання й після заповнення підсумкової рефлексійної форми, сертифікат про підвищення кваліфікації. Дізнайтесь більше про стратегію ГО «ЕдКемп Україна» щодо стандартизації програм підвищення кваліфікації та умови отримання сертифікатів, прочитавши Положення «Про політику стандартизації та сертифікації програм підвищення кваліфікації».


Вебсайт EdCamp Ukraine


За допомогою Вебсайту можна дізнатися про діяльність ГО «ЕдКемп Україна», відслідковувати в календарі актуальну інформацію про події, які ми організовуємо, використовуючи зручний пошук за фільтрами, а також зареєструватися на участь. 

Ми ведемо реєстр виданих сертифікатів про підвищення кваліфікації на Вебсайті. Зазначивши у формі пошуку реквізити конкретного сертифікату, можна дізнатися, чи дійсно він видавався.

Ви можете переглядати та відгукуватися на актуальні вакансії на Вебсайті, долучатися до проведення наших подій як волонтер/-ка або на партнерських засадах, надіславши онлайн-анкету.

За допомогою Вебсайту користувачі/-ки можуть робити благодійні внески на користь ГО «ЕдКемп Україна», яка використовує їх на реалізацію статутних цілей для організації описаних вище подій. Ви можете внести одноразову допомогу або підключити щомісячну підписку на певну суму, яку можна скасувати в будь-який момент на сторінці «Управління підпискою». Покликання на оплату Ви отримаєте у листі-підтвердженні. Оплата здійснюється за допомогою сервісів Приват24, LiqPay або служби підтримки Вашого банку. Сплачені благодійні внески не повертаються.

Зверніть увагу, що платежі через наш Сайт забезпечуються провайдером платіжних послуг, якого ми не контролюємо, а саме LiqPay. Щойно Ви переходите за покликанням для оплати замовлення, Ви повинні дотримуватися правил провайдера. Ми не несемо відповідальності за обробку Ваших персональних даних сторонніми провайдерами.


Контент та інтелектуальна власність


Вебсайт належить і контролюється ГО «ЕдКемп Україна». Усі матеріали Вебсайту, включаючи тексти, зображення, дизайн, графіку, інформацію, логотипи, іконки, аудіо- та відеозаписи, інтерфейси, програмне забезпечення, торговельні марки, фірмові найменування тощо («Контент»), а також авторські та інші права інтелектуальної власності на такий Контент належать ГО «ЕдКемп Україна» або розміщені зі згоди правовласника.

Контент і будь-які його елементи забороняється використовувати без попереднього письмового дозволу ГО «ЕдКемп Україна» або відповідних власників будь-яким чином, не передбаченим цими Умовами.

За умови дотримання Вами положень цих Умов, ГО «ЕдКемп Україна» надає Вам обмежену, невиключну, відкличну ліцензію без права на субліцензію та передання на: 

(i) використання Вебсайту з Ваших персональних пристроїв на передбачених у цьому документі умовах;  

(ii) перегляд і доступ до будь-якого Контенту, розміщеного на Вебсайті ГО «ЕдКемп Україна», виключно для особистого некомерційного використання.

ГО «ЕдКемп Україна» може періодично оновлювати і модифікувати функціонал Вебсайту. Викладена тут ліцензія поширюється на будь-які оновлення та модифікації, якщо інше не буде повідомлено ГО «ЕдКемп Україна».

Ви не можете відтворювати, публікувати, поширювати, змінювати, створювати похідні твори чи іншим чином використовувати Контент з комерційною метою без нашого попереднього письмового дозволу або з іншою незаконною метою. Ви погоджуєтесь не змінювати і не видаляти будь-які повідомлення про право власності з матеріалів, завантажених чи роздрукованих з Вебсайту.


Сторонні сервіси та вебсайти


Деякі функції Вебсайту, як наприклад реєстрація на події, придбання товарів, перегляд онлайн-подій та відеоматеріалів, краудфандинг, передбачають використання сторонніх сервісів і вебсайтів, які ми не контролюємо. 

Ми не несемо відповідальності за контент та функціонал, які можуть пропонуватися на таких вебсайтах або такими сторонніми сервісами. Ви використовуєте їх на свій ризик. Ми не несемо відповідальності за будь-які збитки, шкоду або інші грошові зобов'язання, що виникли в результаті використання Вами таких сторонніх сайтів або сервісів.

Звертаємо увагу, що до Вашого користування сторонніми сайтами та сервісами застосовуються інші умови використання та політика приватності. У жодному разі ГО «ЕдКемп Україна» не несе відповідальності за персональні дані, які обробляються сторонніми вебсайтами і сервісами.


Відмова від гарантій


Вебсайт надається на умовах «як є». Якщо інше не передбачено цими Умовами або іншими політиками Вебсайту, ГО «ЕдКемп Україна» відмовляється від усіх гарантій, у максимально допустимих законодавством межах, стосовно Вебсайту, його функціоналу та Контенту, включаючи, без обмежень, гарантії придатності для певної мети і непорушення прав інтелектуальної власності третіх осіб чи інших прав. 

ГО «ЕдКемп Україна» не надає жодних гарантій щодо точності, актуальності, придатності для використання інформації, яку можна отримати за допомогою Вебсайту або відвідуючи організовані нами події.

Ми не даємо жодних гарантій, зокрема, щодо точності, корисності, надійності та коректності роботи Вебсайту. ГО «ЕдКемп Україна» не гарантує, що робота Вебсайту буде безперервною або безпечною, що будь-які дефекти будуть виправлені або що Вебсайт не містить вірусів чи інших шкідливих елементів.


Обмеження відповідальності 


ГО «ЕдКемп Україна» не несе відповідальності, якщо будь-яка інформація, матеріали, контент, доступні через Вебсайт, є неточними або неповними, а також за типографічні помилки або недоліки в тексті й інших матеріалах.

У жодному разі ГО «ЕдКемп Україна», її співробітники/-ці або агенти не несуть відповідальності за прямі, опосередковані, випадкові, спеціальні, присуджені та побічні збитки, включаючи упущену вигоду, втрату даних або пошкодження власності, пов'язані з використанням або неможливістю використання Вебсайту чи опублікованого на ньому Контенту; за збитки та шкоду, що виникли в результаті використання отриманої за допомогою Вебсайту інформації або послуг, а також у результаті помилок, дефектів і перебоїв у роботі Вебсайту, навіть якщо ГО «ЕдКемп Україна» була повідомлена про можливість таких збитків.

Наведені положення щодо відмови від гарантій та обмеження відповідальності застосовуються в максимальному обсязі, який допускає чинне законодавство.


Відшкодування збитків


У максимально допустимих чинним законодавством межах Ви погоджуєтеся звільнити від відповідальності, відшкодувати збитки і захистити ГО «ЕдКемп Україна», наших партнерів/-ок, співробітниць/-ків, підрядників/-иць і агентів/-ок від будь-яких позовів, відповідальності, шкоди, збитків і витрат, включаючи обґрунтовані юридичні та бухгалтерські витрати, будь-яким чином пов'язаних або таких, що виникають у результаті: 

(i) порушення Вами будь-якого з положень цих Умов; 

(ii) Вашого використання / неналежного використання Вебсайту, Контенту; 

(iii) порушення Вами законів або прав третіх осіб.

Ви також погоджуєтесь відшкодувати ГО «ЕдКемп Україна» будь-які збитки і витрати, понесені ГО «ЕдКемп Україна» (включаючи гонорари або витрати на адвокаток/-ів, бухгалтерів/-ок, професійних радників/-иць та інших експерток/-ів) у зв'язку із захистом чи врегулюванням спорів, що виникли через використання Вами Вебсайту для будь-яких протизаконних або заборонених цілей.


Застосовне право і вирішення спорів


Ці Умови регулюються та тлумачаться відповідно до законодавства України.

Якщо будь-який матеріал на Вебсайті або Ваше використання Вебсайту суперечить законодавству Вашого місцезнаходження, Вебсайт не призначений для Вас, ми просимо Вас його не використовувати. Ви несете відповідальність за ознайомлення із законами своєї країни та їх дотримання.

За винятком випадків, коли це заборонено чинним законодавством та без обмеження прав споживачок/-ів, Ви погоджуєтесь з тим, що будь-який конфлікт, вимога чи суперечка, що прямо чи опосередковано пов’язані з Вебсайтом чи цими Умовами, включаючи, без обмежень, ті, що стосуються їх дійсності, тлумачення чи застосування, повинні вирішуватися шляхом мирних переговорів безпосередньо з командою ГО «ЕдКемп Україна» відповідно до принципів добросовісної співпраці. Якщо шляхом переговорів не вдається досягти консенсусу, суперечка повинна вирішуватись виключно в судах України, відповідно до чинного законодавства.

Усі претензії повинні бути пред'явлені протягом одного (1) року з моменту їх виникнення, за винятком випадків, коли чинне законодавство вимагає більш тривалого періоду.


Електронні повідомлення


Ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що на вказані Вами контактні дані ми можемо надсилати Вам, зокрема, 

(i) повідомлення про оновлення Вебсайту; 

(ii) інформацію або матеріали, що стосуються користування Вами Вебсайту, зокрема, повідомлення про подані заявки на участь у наших подіях або про долучення до нашої діяльності, підказки та корисну інформацію про використання Вебсайту; 

(ііі) інформацію щодо оновлення цих Умов.


Інші умови


ГО «ЕдКемп Україна» має право здійснювати моніторинг відповідності Вашого користування Вебсайтом і вимог цих Умов. У випадку порушень ми можемо відкликати чи припинити надавати Вам доступ до Вебсайту. Ви можете припинити дію цієї Угоди між Вами і ГО «ЕдКемп Україна», припинивши використання Вебсайту.

У будь-який час, на власний розсуд, ми залишаємо за собою право змінювати, призупиняти чи припиняти Вебсайт, Контент, функції чи пропозиції, з попередженням або без; та / або пропонувати або скасовувати можливості для деяких або всіх користувачок/-ів Вебсайту. Ви погоджуєтесь, що у такому випадку ми не несемо відповідальності перед Вами або перед будь-якою третьою особою. 

Якщо будь-яке з положень цих Умов буде визнано незаконним, недійсним або незастосовним, інші положення цих Умов залишатимуться в силі і підлягатимуть виконанню.

Ми можемо передати свої права і обов'язки за цими Умовами третій стороні, але це не вплине на Ваші права чи наші зобов’язання за цією угодою.

Друкована версія цих Умов є допустимим доказом у судовому або адміністративному провадженні, яке виникло на підставі або у зв'язку з використанням Вебсайту, тією ж мірою і за тих же умов, що й інші ділові документи і записи, що були створені і зберігаються у друкованому вигляді.

Ми залишаємо за собою право в будь-який час вносити зміни до цих Умов. У випадку суттєвої зміни, що може впливати на використання Вами Вебсайту або на Ваші права як користувача/-ки Вебсайту, ми повідомимо Вас про такі зміни у розумні строки до набуття ними чинності шляхом надсилання відповідного повідомлення на Вашу електронну пошту. 


Контактні данні


Якщо у Вас є будь-які запитання або коментарі щодо цих Умов або Вебсайту, будь ласка, зв'яжіться з нами:

Громадська Організація «ЕдКемп Україна»

Код ЄДРПОУ: 40209526

Адреса: Україна, 61045, м. Харків, пров. Отакара Яроша, буд. 20, корп. 1, кв. 88

Адреса для листування: 61002, м. Харків, вул. Куликівська, б. 11, пов. 1

Електронна адреса: [email protected] 


© Цей документ підготовлено юридичною фірмою «Avitar»

Форма зворотного зв’язку

Залиште свої контактні дані для зв’язку

Ваше ім’я
Телефон
flag
 • flag
  af +93
 • flag
  al +355
 • flag
  dz +213
 • flag
  as +1684
 • flag
  ad +376
 • flag
  ao +244
 • flag
  ai +1264
 • flag
  ag +1268
 • flag
  ar +54
 • flag
  am +374
 • flag
  aw +297
 • flag
  au +61
 • flag
  at +43
 • flag
  az +994
 • flag
  bs +1242
 • flag
  bh +973
 • flag
  bd +880
 • flag
  bb +1246
 • flag
  by +375
 • flag
  be +32
 • flag
  bz +501
 • flag
  bj +229
 • flag
  bm +1441
 • flag
  bt +975
 • flag
  bo +591
 • flag
  ba +387
 • flag
  bw +267
 • flag
  br +55
 • flag
  bn +673
 • flag
  bg +359
 • flag
  bf +226
 • flag
  bi +257
 • flag
  kh +855
 • flag
  cm +237
 • flag
  ca +1
 • flag
  cv +238
 • flag
  ky +1345
 • flag
  cf +236
 • flag
  td +235
 • flag
  cl +56
 • flag
  cn +86
 • flag
  co +57
 • flag
  km +269
 • flag
  cd +243
 • flag
  cg +242
 • flag
  ck +682
 • flag
  cr +506
 • flag
  ci +225
 • flag
  hr +385
 • flag
  cu +53
 • flag
  cy +357
 • flag
  cz +420
 • flag
  dk +45
 • flag
  dj +253
 • flag
  dm +1767
 • flag
  do +1809
 • flag
  ec +593
 • flag
  eg +20
 • flag
  sv +503
 • flag
  gq +240
 • flag
  er +291
 • flag
  ee +372
 • flag
  et +251
 • flag
  fo +298
 • flag
  fj +679
 • flag
  fi +358
 • flag
  fr +33
 • flag
  pf +689
 • flag
  ga +241
 • flag
  gm +220
 • flag
  ge +995
 • flag
  de +49
 • flag
  gh +233
 • flag
  gi +350
 • flag
  gr +30
 • flag
  gl +299
 • flag
  gd +1473
 • flag
  gp +590
 • flag
  gu +1671
 • flag
  gt +502
 • flag
  gg +44
 • flag
  gn +224
 • flag
  gw +245
 • flag
  gy +592
 • flag
  ht +509
 • flag
  hn +504
 • flag
  hk +852
 • flag
  hu +36
 • flag
  is +354
 • flag
  in +91
 • flag
  id +62
 • flag
  ir +98
 • flag
  iq +964
 • flag
  ie +353
 • flag
  im +44
 • flag
  il +972
 • flag
  it +39
 • flag
  jm +1876
 • jp +81
 • flag
  je +44
 • flag
  jo +962
 • flag
  kz +7
 • flag
  ke +254
 • flag
  ki +686
 • flag
  kw +965
 • flag
  kg +996
 • flag
  la +856
 • flag
  lv +371
 • flag
  lb +961
 • flag
  ls +266
 • flag
  lr +231
 • flag
  ly +218
 • flag
  li +423
 • flag
  lt +370
 • flag
  lu +352
 • flag
  mo +853
 • flag
  mk +389
 • flag
  mg +261
 • flag
  mw +265
 • flag
  my +60
 • flag
  mv +960
 • flag
  ml +223
 • flag
  mt +356
 • flag
  mh +692
 • flag
  mq +596
 • flag
  mr +222
 • flag
  mu +230
 • flag
  mx +52
 • flag
  fm +691
 • flag
  md +373
 • flag
  mc +377
 • flag
  mn +976
 • flag
  me +382
 • flag
  ms +1664
 • flag
  ma +212
 • flag
  mz +258
 • flag
  mm +95
 • flag
  na +264
 • flag
  nr +674
 • flag
  np +977
 • flag
  nl +31
 • flag
  nc +687
 • flag
  nz +64
 • flag
  ni +505
 • flag
  ne +227
 • flag
  ng +234
 • flag
  kp +850
 • flag
  no +47
 • flag
  om +968
 • flag
  pk +92
 • flag
  pw +680
 • flag
  ps +970
 • flag
  pa +507
 • flag
  pg +675
 • flag
  py +595
 • flag
  pe +51
 • flag
  ph +63
 • flag
  pl +48
 • flag
  pt +351
 • flag
  pr +1787
 • flag
  qa +974
 • flag
  re +262
 • flag
  ro +40
 • flag
  ru +7
 • flag
  rw +250
 • flag
  kn +1869
 • flag
  lc +1758
 • flag
  vc +1784
 • flag
  ws +685
 • flag
  sm +378
 • flag
  st +239
 • flag
  sa +966
 • flag
  sn +221
 • flag
  rs +381
 • flag
  sc +248
 • flag
  sl +232
 • flag
  sg +65
 • flag
  sk +421
 • flag
  si +386
 • flag
  sb +677
 • flag
  so +252
 • flag
  za +27
 • flag
  kr +82
 • flag
  es +34
 • flag
  lk +94
 • flag
  sd +249
 • flag
  sr +597
 • flag
  sz +268
 • flag
  se +46
 • flag
  ch +41
 • flag
  sy +963
 • flag
  tw +886
 • flag
  tj +992
 • flag
  tz +255
 • flag
  th +66
 • flag
  tl +670
 • flag
  tg +228
 • flag
  to +676
 • flag
  tt +1868
 • flag
  tn +216
 • flag
  tr +90
 • flag
  tm +993
 • flag
  tc +1649
 • flag
  tv +688
 • flag
  ug +256
 • flag
  ua +380
 • flag
  ae +971
 • flag
  gb +44
 • flag
  us +1
 • flag
  uy +598
 • flag
  uz +998
 • flag
  vu +678
 • flag
  va +379
 • flag
  ve +58
 • flag
  vn +84
 • flag
  vg +1284
 • flag
  vi +1340
 • flag
  eh +212
 • flag
  ye +967
 • flag
  zm +260
 • flag
  zw +263
Email
Напишіть Ваше запитання

Учительство, об’єднуймося!

Долучайтеся до спільноти EdCamp Ukraine та зростайте разом із нами.

Кожен лист — це:

 • можливості для професійного та особистісного зростання;
 • нові ініціативи і програми підвищення кваліфікації;
 • статті й інтерв’ю ПРО і ДЛЯ українського вчительства.