У Миколаєві всьоме відбувся міні-EdCamp!
У Миколаївській гімназії № 29 вже всьоме відбувається міні-EdCamp!
Цього року до магістральної події під назвою «Тримаймо стрій: єднаймося, зростаймо, віримо» долучилися 139 педагогів з 15 областей України!
Панельна дискусія «Освіта для життя: тримаємо стрій через якість, безпеку та єдність захопила увагу освітянства. У ній взяли участь Іван Юрійчук, заступник голови ДСЯОУ; Надія Лещик, освітній омбудсмен; Катерина Молодик, координаторка Офісу впровадження НУШ МОН України; Тетяна Вакуленко, директорка Українського центру оцінювання якості освіти, а також представники й представниці закладів освіти Миколаєва.
Справжнім захопленням та відкриттям були дві вчительські сесії, які спільно презентували вчителі/-ки та їхні учні/-иці. Це справжній приклад педагогіки партнерства в дії, де голос дитини є рівноцінним і важливим. Неймовірну синергію також продемонстрували на групових виступах вчителів і вчительок. Вони довели: разом ми — нездоланна сила, здатна генерувати найсміливіші ідеї.
На експертних паралелях учасницьке коло розглянуло актуальні для вчительства теми: як зробити внутрішню систему забезпечення якості освіти дієвою, захист прав педагогічних представників і представниць, технології створення успішних подій, СЕЕН як інструмент підтримки батьків / опікунів дітей з особливими освітніми потребами тощо
Дякуємо за проведення події Ларисі Грицюк, Наталії Колесніченко й усій координаторській команді. Сподіваємося, наступного року ми ввосьме проведемо регіональну (не)конференцію в Миколаєві!
Даний проєкт упроваджується у межах багаторічної програми стійкості 2024-2026 (MYRP) та фінансується Education Cannot Wait (ECW), глобальним фондом ООН, що підтримує розвиток освіти в надзвичайних ситуаціях і тривалих кризах. MYRP в Україні впроваджується за підтримки Міністерства освіти і науки України.