Обʼєднані освітою: у Запоріжжі пройшла регіональна (не)конференція!
Під гаслом «Вертикаль зростання: освітня траєкторія формування цілісної особистості» на події Mini-EdCamp Zaporizhzhia Osvita Bez Umov ми шукали відповіді на головне питання: як створити безперервний шлях розвитку дитини — від перших кроків у садочку до успішного дорослого життя.
Подія об’єднала зусилля закладів дошкільної освіти, гімназій, ліцеїв та громадського сектору. Організатори події — команда освітянства Запоріжжя: ЗДО (ясла-садок) № 9 комбінованого типу «Фіалка», Запорізька гімназія № 75, Запорізька гімназія «Контакт», Запорізький ліцей № 23. Загальну координацію заходу здійснювала Громадська організація «Освіта без умов».
Програма була насичена актуальними темами — від нейроігор та нейрографіки до практичного застосування штучного інтелекту на усіх рівнях освіти. Крім того, учасницьке коло побувало на сесії від освітнього омбудсмена Надії Лещик на тему «Захист прав педагогічних працівників і працівниць».
Не обійшлося і без потужного заряду енергії! Руханка від Тьоті Панди «Я+Ти = ЕдКемп!» та драйвовий ритм музичних трубок Boomwhackers об’єднали всіх у єдиному освітянському колі.
(Не)конференції обʼєднують, і йдеться не тільки про учасницьке коло. Ми щиро раді, коли обʼєднуються цілі заклади освіти й громадські організації зарад освіти! Дякуємо Артему Дудці, Анастасії Сомовій та всій команді координаторок й координаторів події!
Даний проєкт упроваджується у межах багаторічної програми стійкості 2024-2026 (MYRP) та фінансується Education Cannot Wait (ECW), глобальним фондом ООН, що підтримує розвиток освіти в надзвичайних ситуаціях і тривалих кризах. MYRP в Україні впроваджується за підтримки Міністерства освіти і науки України.