Досліджуємо і практикуємо радість з представництвом наукового, психологічного, зіркового, духовного та освітянського кіл.
Для освітян, батьків і всіх-всіх-всіх.
ХОЧУ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯСоціальна ізоляція і невизначеність, страх заразитися, почуття економічної незахищеності, втрата близьких, знесилення після перенесеної хвороби — усе це спричиняє депресії, тривогу, гнів, розпач.
Часто чуємо від учнівства, освітян, батьківства, що сьогодні в українській освіті все менше радості.
Хоч у світі існують системні дослідження про радість, про них мало що відомо широкому загалу — люди не знають, як результати науки застосувати на практиці.
Джерело: Lyubomirsky, S., King, L.A. & Diener, E. (2005). The benefits of frequent positive affect: Does happiness lead to success? Psychological Bulletin, 131, 803-855.
Перейти до джерелаШвидкоплинне щастя часто називають гедоністичним і воно вимагає лише позитивних станів, а такі почуття, як смуток і горе, відправляє в емоційне заслання.
Радість — це евдемонічне щастя, якому властиві розуміння себе, сенс, зростання і прийняття, зокрема, неминучих життєвих страждань. Добре, коли радість поділяє простір із щасливою посмішкою, хоча в неї можливі й інші сусіди, як-от страх або гнів, навіть нещастя. Щастя так не може.
Це означає, що нам не потрібно просто сподіватися, що колись, можливо, ми почуватимемось краще. Ми можемо стати до керма й самостійно створити собі більше радості.
Лише 50 % нашої радості визначаються незмінними чинниками, як-от гени або темперамент, а ще рівно половина залежить від нас самих.
генетично зумовлені установки
обставини
навмисна й свідома діяльність
Віктор Франкл
Зробіть разом з нами 4 кроки, щоб звести й укріпити для себе 8 стовпів радості.
Подивіться на ситуацію з іншої точки зору, щоб побачити ширшу картину.
Цінуючи все — від людей та домашніх улюбленців, до окремих моментів і спогадів – почувайтеся вдячними й заземленими.
Практикуючи доброту, роблячи добрі вчинки — почувайтеся добре й почніть ланцюгову реакцію, що принесе ще більше добра.
Простягніть руку і дізнайтесь, що у нас усіх спільного.
Джерело: Mission: Joy. Finding Happiness in Troubled Times. Film official website.
Перейти до джерела8 стовпів радості представляють 4 властивості серця й 4 властивості розуму і допомагають досягти тривкого щастя.
Вони були науково осмислені й сформульовані двома лавреатами Нобелівської премії Миру — архієпископом Десмондом Туту та Далай-ламою XIV — і обговорювалися в праці «Книга радості. Вічне щастя в мінливому світі» Дугласа Абрамса.
на все можна дивитися під різними кутами
намагайтеся зберегти смирення
сміятись і жартувати категорично краще
перший крок до зміни
звільнитися від минулого
мені пощастило, що я живу
такими ми прагнемо бути
нас наповнює радість
Далай-лама XIV
Аристотель
Антуан де Сент-Екзюпері
Ця подія є програмою підвищення кваліфікації, що відповідає всім вимогам МОН і розміщена на Національній платформі можливостей професійного розвитку педагогічних працівників «EdWay». Якщо хочете отримати сертифікат про підвищення кваліфікації, ми попросимо вас бути максимально уважними під час події, нотувати сесії, які ви відвідали та після завершення події заповнити підсумкову онлайн-форму.
Просимо підтримати нас символічним благодійним внеском на «Спільнокошті» або тут, на сайті, у розділі «Підтримати нас», розмір якого обирайте самі — від 180 до 365 гривень. Натомість ми скасовуємо сертифікаційний внесок для цієї події — сертифікат про підвищення кваліфікації отримають усі, хто успішно заповнять підсумкову онлайн-форму.
Радість не можна обмежувати — ми запросимо всіх, хто зареєструються.
Прикрасьте свій аватар (фото) у соцмережах спеціальним написом підтримки «Практикую радість».
ПРИКРАСИТИ СВІЙ АВАТАРПідтримайте розвиток руху EdCamp в Україні на краудфандинговій платформі «Спільнокошт» в обмін на практичні й оптимістичні подарунки з нашим оновленим брендингом.
ОБРАТИ ПОДАРУНОКДесмонд Туту
Долучайтеся до спільноти EdCamp Ukraine та зростайте разом із нами.
Перевірте свою пошту та підтвердьте підписку, будь ласка.
Перевірте свою пошту та підтвердьте підписку, будь ласка.
Ви вже отримали електронний лист для підтвердження підписки. Будь ласка, перевірте свою поштову скриньку.
На Вашу електронну адресу вже надходять листи від EdCamp Ukraine. Ми дякуємо Вам. До зустрічі!
Майте на увазі, що перелік виданих документів про підвищення кваліфікації оприлюднюється на вебсайті протягом 15 календарних днів після їх видачі.
Ми докладаємо максимальних зусиль, щоб якнайшвидше відповісти на Ваш запит.